Dobre mecze Nike Ostrołęka: Kadetki i seniorki bez straty seta!

Siatkówka 18 listopada 2013 Komentarzy

Udany weekend mają za sobą siatkarki Nike Ostrołęka. Drużyna młodzieżowa w kategorii kadetek pewnie wygrała swoje spotkanie w Legionowie a dzień później śladami młodszych koleżanek podążyły seniorki, zwyciężając SPS Konstancin-Jeziorna w kolejnym meczu III ligi.

Czołowe zawodniczki Nike - Urszula Iwaniuk i Sylwia Pilarek (fot. eOstroleka.pl)

Przewaga kadetek Nike w wyjazdowym meczu z Iskrą Legionowo nie polegała dyskusji. Gospodynie w swoim najlepszym secie zdołały zdobyć tylko 16 punktów. Podobnie dzień później zaprezentowały się seniorki - podopieczne Tomasza Pakieły bez straty seta wygrały z SPS Konstancin-Jeziorna.

Najbliższy mecz seniorek odbędzie się w najbliższą sobotę, 23 listopada o godzinie 14.00 w sali Zespołu Szkół Zawodowych nr 1 przy ul. 11 listopada 20. Rywalem będzie KKS Kozienice - wstęp wolny. Dwie godziny wcześniej w tym samym miejscu zaplanowano mecz kadetek z Ósemką Siedlce.

II liga kadetek: Iskra Legionowo - Nike Ostrołęka 0:3 (12:25;16:25;13:25)
Skład Nike: Paulina Niedźwiecka; Michalina Liszewska, Aleksandra Piersa, Klaudia Jadczak; Natalia Ossowska. Aleksandra Mierzejewska, Magdalena Wiszowata, Kamila Sadowska, Paulina Trzcińska, Emila Lubińska, AKlaudia Chełstowska, Aleksandra Żendzian.

III liga seniorek: SPS Konstancin-Jeziorna - Nike Ostrołęka 0:3 (13:25; 20:25; 20:25)
Skład Nike: Urszula Iwaniuk, Anna Mierzejewska- Gębska, Justyna Kowalczyk, Joanna Sobotka, Paulina Niedżwiecka, Klaudia Stepnowska, Anna Niedbajło, Aleksandra Kowalska, Aleksandra Mierzejewska, Monika Grabowska.