Dobry występ zawodników OKKK na Mistrzostwach Młodzików

Sporty walki 25 września 2012 Komentarzy

23 września 2012 roku w Białymstoku odbyły się Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików Karate Kyokushin. Zawody zorganizowane zostały pod patronatem Polskiego Związku Karate.

Do konkurencji kata i kumite stanęło 51 młodzików z 16 klubów z terenu 4 województw tj. mazowieckiego, warmińsko - mazurskiego, podlaskiego i lubelskiego.

Warto dodać, że w zawodach brały udział kluby ze wszystkich organizacji karate kyokushin: kyokushin IKO, shinkyokushin, KWF.

Ostrołęckie Klub Karate Kyokushin reprezentowało dwoje podopieczny seseia Wiesława Orzoła: Krajanowski Aleksanser i Beata Opęchowska.

Beata Opęchowska w silnie obsadzonej kategorii kata zajęła II miejsce. W kumite, w kategorii semi-contact (+55kg), która również była silnie obsadzona, po ciężkich walkach ostatecznie stanęła na podium zajmując III miejsce.

Krajanowski Aleksander w kategorii kata zajął V miejsce oraz III miejsce w kumite light-contact.

Sesei Wiesław Orzoł był jednym z sędziów turnieju.

W klasyfikacji drużynowej bezapelacyjnie najlepsze okazały się kluby reprezentujące naszą organizację IKO: