Drugie zwycięstwo juniorów Pekpolu w I lidze mazowieckiej [ZDJĘCIA]

Siatkówka 22 września 2013 Komentarzy

Juniorzy Pekpolu Ostrołęka odnieśli drugie zwycięstwo w rozgrywkach I ligi mazowieckiej. Tym razem podopieczni Włodzimierza Nowaczyka okazali się lepsi od drużyny Metra II Warszawa.

Pierwsze trzy sety tego spotkania były bardzo wyrównane. W pierwszej partii zwyciężyli gospodarze 25:23, w drugiej goście prowadzili już 20:24, lecz dobra seria zagrywek Przemysława Grochockiego i czujna gra na siatce sprawiły, że to Pekpol cieszył się z wygranej 26:24. Trzecią partię taki samym wynikiem wygrali jednak goście i było 2:1. Czwarty set okazał się ostatnim, bo biało-czerwoni zagrali świetnie i wygrali do 16, pieczętując swoje zwycięstwo nad warszawską drużyną.

To druga wygrana juniorów Pekpolu w tym sezonie, w pierwszej kolejce zawodnicy z Ostrołęki pokonali Huragan Wołomin 3:1. Za tydzień podopieczni trenera Nowaczyka pojadą do Warszawy na mecz z silną drużyną MKS MDK.

Pekpol Ostrołęka - Metro II Warszawa 3:1 (25:23, 26:24, 24:26, 25:16)

PEKPOL: Brzostek, Gaładyna, Damięcki, Cichowski, Pawłowski, Grochocki, Murzyn (libero) oraz Heronimek.