Drużyna Energi Ostrołęka wciąż nie w komplecie

Siatkówka 24 sierpnia 2016 6 Komentarzy

W kadrze Energi Ostrołęka wciąż następują zmiany. Klub znad Narwi zakontraktował nowego przyjmującego, jest nim Kamil Graczyk. Dość nieoczekiwanie jednak wakat pojawił się na pozycji atakującego, która była obsadzona już wcześniej.

W kadrze Energi Ostrołęka wciąż następują zmiany. Klub znad Narwi zakontraktował nowego przyjmującego, jest nim Kamil Graczyk. Dość nieoczekiwanie jednak wakat pojawił się na pozycji atakującego, która była obsadzona już wcześniej.

Na ataku grać mieli Patryk Szwaradzki i Paweł Stabrawa. Okazało się jednak, że ten drugi wkrótce po podpisaniu kontraktu... poprosił o jego rozwiązanie. Nie wiadomo jak sprawa się zakończy, wiadomo jedynie, że Stabrawa w drużynie Energi nie zagra. Zarząd poszukuje więc nie tylko środkowego, ale i atakującego, czego nie było w ostatnich planach klubu.

Na szczęście obsadzono już pozycję przyjmującego. Do Kamila Kubła, Dominika Zalewskiego i Doriana Poinca ostatecznie dołączył młody przyjmujący AZS Politechniki Warszawskiej Kamil Graczyk. Ten utalentowany zawodnik dobrze spisywał się na testowych treningach, pokazując, że może stać się cennym nabytkiem dla ostrołęckiego drugoligowca.

Dziś wiadomo, że w zespole Energi zagrają rozgrywający Michał Głowacki i Paweł Zdrojewski, środkowi Tomasz Obuchowicz i Rafał Kuźma, atakujący Patryk Szwaradzki, przyjmujący Kamil Kubeł, Dominik Zalewski, Dorian Poinc i Kamil Graczyk oraz libero Jakub Nurczyński. Dziesięcioosobowy skład Energi wspomagany jest przez utalentowaną młodzież z Ostrołęki.

Już w najbliższą sobotę podopieczni Mateusza Mielnika, być może już z nowymi/testowanymi zawodnikami, wyruszą do Hajnówki, gdzie zmierzą się z SKS Hajnówka, KPS Siedlce i Lechią Tomaszów Mazowiecki w turnieju o puchar tamtejszego burmistrza. Będzie to pierwszy sprawdzian wciąż budowanej drużyny, która w sezonie 2016/17 wystartuje w drugiej lidze. Sezon rusza dokładnie za miesiąc.

Chcesz być na bieżąco z wynikami i informacjami sportowymi? Polub nas na Facebooku:

SPORTowa Ostrołęka | Wypromuj również swoją stronę

Czytaj również:

Komentarze

...
09:05, 24 sierpnia 2016

Gość

Kabaret.


...
10:09, 24 sierpnia 2016

Gość

Tak Energa sponsoruje w Ostrołęce. Kieszonkowe chce dawać tu a na Pomorzu hojnie daje miliony. Cyrk i nieudacznictwo lokalnych władz.


...
10:37, 24 sierpnia 2016

Gość

A co władze mają do tego ??? Człowieku miasto i tak daje 500 tys i jeszcze Ci mało smieszny Lutek jestes


...
11:04, 24 sierpnia 2016

szary polak

Ciekawy jestem po co tyle czasu zwlekano z montowaniem drużyny a i tak na końcu wylądowali w 2 lidze. Nie lepiej było wcześniej brać grajków i szykować się na 2gą zamiast liczyć na cud i pozostanie w 1wszej psim swędem?


...
16:51, 24 sierpnia 2016

chytry plutek

Plutek gdzie te 500 tys?
Nie widać ich.
To chyba wirtualne pieniądze. Ha, ha
A Energa robi miasto i klub w bambuko.
Przenieść siedzibę do Ostrołęki to i pieniądze będą większe na sport.


...
17:17, 24 sierpnia 2016

sympatyk Pekpolu

Szkoda że tak to wygląda ale najważniejsze że jest dużo lepszy trener, młody człowiek z mam nadzieje nowoczesną wizją siatkówki. Na początku sezonu pewnie przytrafią się porażki z tego niezgrania, lecz później może być ciekawie i jak złapią się do 4 to pykną kogo sie da.Serwis eOstroleka.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.


Brak możliwości komentowania artykułu po trzech dniach od daty publikacji.