Dwa zwycięstwa w jeden dzień. Trwa świetna passa Nike

Siatkówka 21 grudnia 2015 Komentarzy

Niedziela 20 grudnia była bardzo pracowitym dniem dla seniorek OTPS Nike Ostrołęka. Podopieczne Dariusza Werpachowskiego jednego dnia zagrały dwa mecze ligowe, w Węgrowie i Mińsku Mazowieckim. Spisały się w nich doskonale, nie tracąc nawet seta.Ekipy z Węgrowa i Mińska Mazowieckiego to dwie najsłabsze ekipy III ligi, ale w obu spotkaniach należało zachować maksymalną koncentrację. Pierwszy mecz rozegrany został w południe w Węgrowie - ostrołęczanki nie miały problemów ze zwycięstwem, choć w pierwszym i trzecim secie gospodynie zdobyły ponad dwadzieścia "oczek". Ostatecznie jednak to siatkarki Nike cieszyły się z pewnej wygranej 3:0, po której wyruszyły do Mińska Mazowieckiego.

Tam czekał na nich miejscowy Olimp, w pierwszym secie postawił on trudne warunki naszym siatkarkom. Wyrównany bój zakończył się wygraną Nike, ale jedynie różnicą dwóch punktów. Kolejne sety były już jednak popisem gry ostrołęckich siatkarek, wygrywały one niezwykle pewnie i zapisały na swoim koncie kolejne trzy punkty.

Dwa zwycięstwa jednego dnia jest to wyczyn godny pochwały, nawet mimo niższego poziomu sportowego reprezentowanego przez rywalki. Podopieczne Dariusza Werpachowskiego udowodniły, że można stawiać je w gronie faworytek do końcowego triumfu. Oby 2016 rok przyniósł duży sukces dla ostrołęckiej siatkówki - tego życzymy zawodniczkom i sympatykom Nike.

SOS Węgrów - Nike Ostrołęka 0:3 (21:25, 14:25, 22:25)
Olimp Mińsk Maz. - Nike Ostrołęka 0:3 (23:25, 18:25, 11:25)

Chcesz być na bieżąco z wynikami i informacjami sportowymi? Polub nas na Facebooku:

SPORTowa Ostrołęka | Wypromuj również swoją stronę

Czytaj również:
Artykuł archiwalny, brak możliwożci komentowania.