Dwa zwycięstwa w jeden weekend. Trwa zwycięska passa Martyny Budziłek

Lekkoatletyka 26 października 2021 0 Komentarzy

Martyna Budziłek z Siódemki Ostrołęka ma za sobą niezwykle udany weekend. W sobotę zawodniczka wygrała bieg w Sztumie, z kolei w niedzielę była najlepsza w Ostrołęce - podczas Biegu Kolejarza.

23 października w Sztumie odbyło się XXII Zimowe Grand Prix Sztumu w Biegach Przełajowych. W biegu głównym zorganizowanym dookoła jeziora Zajezierskiego na dystansie 9,6 km wystartowało prawie 100 zawodników, wśród nich zawodniczka Siódemki Ostrołęka – Martyna Budziłek, która zwyciężyła wśród kobiet z czasem 36 minut i 2 sekundy, a w klasyfikacji „open" była 6.

Warto dodać, że dzień później Martyna była najlepsza wśród pań w Biegu Kolejarza w Ostrołęce na dystansie 3 kilometrów.