zdjecie 2223

Dziś mecz Polska - Niemcy. Dołącz do galerii superkibiców!

Inne 16 czerwca 2016 Komentarzy

Nasza galeria superkibiców stale się powiększa! Po meczu Polska - Irlandia Północna nadesłaliście swoje zdjęcia, na których pokazaliście jak kibicujecie biało-czerwonym. Już dziś mecz Polska - Niemcy, więc czekamy na kolejne Wasze fotografie. Wygraj atrakcyjne nagrody!

Nasza galeria superkibiców stale się powiększa! Po meczu Polska - Irlandia Północna nadesłaliście swoje zdjęcia, na których pokazaliście jak kibicujecie biało-czerwonym. Już dziś mecz Polska - Niemcy, więc czekamy na kolejne Wasze fotografie. Wygraj atrakcyjne nagrody!

Tematyka zdjęć jest absolutnie dowolna - mogą to być Wasze fotografie ze stadionu, strefy kibica, z domowego zacisza, a być może także zdjęcia własnoręcznie zrobionej dekoracji w barwach narodowych - np. przystrojonego samochodu lub ogrodu. A może ktoś z Was wybiera się do Francji by wspierać Polaków z trybun stadionu? Wtedy koniecznie zróbcie sobie zdjęcie i wyślijcie je do nas na konkurs "Kibicujemy Polskiej Reprezentacji". Cel jest jeden - pokazać jak kibicujecie bądź kibicowaliście reprezentacji Polski. Nie liczy się też moment zrobienia zdjęcia - jeżeli byliście na jakimś meczu biało-czerwonych w eliminacjach Mistrzostw Europy, pokażcie zdjęcia z tego wydarzenia! Ważne, że od dawna wspieracie naszą kadrę.

Co dalej? Reprezentacja Polski zakończy zmagania w EURO 2016 - mamy nadzieję, że w finale - a my przystąpimy do wyboru superkibiców! Na naszej stronie pojawi się galeria nadesłanych zdjęć, przy których będziecie mogli oddawać głosy. Równocześnie, fotki pojawią się też na Facebooku SPORTowa Ostrołęka, gdzie odbędzie się drugie głosowanie. W głosowaniu na portalu wygrywa aż pięć najpopularniejszych zdjęć, na Facebooku pięciu zwycięzców wybierze komisja konkursowa, ale Wasze głosy będą solidną podpowiedzią. Dwie szanse na wygraną, a do tego nagradzamy najszybszych konkursowiczów.

Nie czekaj - pokaż jak kibicowałeś biało-czerwonym i weź udział w walce o bardzo ciekawe nagrody. W puli mamy m.in. dwumiesięczne karnety na siłownię CrossFightGym - w sam raz na wakacje, do tego bony na 50 zł do wykorzystania w ostrołęckich lokalach (Pub Miętowy Krokodyl, New York City Pizza, Bistro do Syta), zestawy kibica reprezentacji Polski od hurtowniapilkarska.com oraz książki o tematyce piłkarskiej od serwisu goal.pl.

Zdjęcia wysyłać można na adres mailowy sport@eostroleka.pl, w temacie wpisując KONKURS. Czekamy na kolejne zdjęcia!

Regulamin konkursu "Kibicujemy Polskiej Reprezentacji"  (216,56 KB)

Chcesz być na bieżąco z wynikami i informacjami sportowymi? Polub nas na Facebooku:

SPORTowa Ostrołęka | Wypromuj również swoją stronę

Czytaj również:
Artykuł archiwalny, brak możliwożci komentowania.