Energa chce zatrzymać Huragan w Wołominie

Siatkówka 14 października 2016 Komentarzy

Siatkarze Energi Ostrołęka w najbliższy weekend rozegrają drugie z rzędu wyjazdowe spotkanie w II lidze. Gracze prowadzeni przez Mateusza Mielnika zmierzą się na wyjeździe z Huraganem Wołomin. Biało-czerwoni teoretycznie są faworytami, ale rywala nie można lekceważyć, gdyż druga grupa II ligi jest niezwykle wyrównana.Potwierdzeniem tej tezy może być fakt, iż po trzech kolejkach w grupie tej nie ma już ani jednego zespołu z zerowym dorobkiem punktowym. Nawet teoretycznie słabsze zespoły urywają punkty tym mocniejszym "na papierze", w lidze mamy więc sporo emocji. W czwartej kolejce Energa Ostrołęka chce powalczyć o trzecie zwycięstwo, Huragan Wołomin pragnie uniknąć trzeciej porażki. Zespół z Wołomina będzie chciał w tym sezonie pokazać, że ubiegłoroczne zmagania zakończone ostatnim miejscem w tabeli, były jedynie wypadkiem przy pracy. Dlatego też ostrołęcki zespół nie zamierza lekceważyć rywala.

- Mecz w Wołominie nie zapowiada się dla nas łatwo. Jest tam specyficzna hala, dlatego musimy dać z siebie wszystko - zapowiada trener Mateusz Mielnik.

Energa Ostrołęka jak dotychczas dobrze spisuje się w rozgrywkach II ligi. Biało-czerwoni wygrali dwa z trzech dotychczasowych spotkań i z dorobkiem siedmiu punktów znajdują się na trzecim miejscu w tabeli. Huragan ma na swoim koncie jedno zwycięstwo i jest na dziesiątej lokacie. Początek meczu w sobotę 15 października o godz. 18.00 w hali OSiR w Wołominie. Relację z meczu znajdziesz w serwisie sportowym eOstroleka.pl.

Chcesz być na bieżąco z wynikami i informacjami sportowymi? Polub nas na Facebooku:

SPORTowa Ostrołęka | Wypromuj również swoją stronę

Czytaj również:
Artykuł archiwalny, brak możliwożci komentowania.