zdjecie 1780

Energa Net jedzie na 65. urodziny Avii Świdnik

Siatkówka 15 września 2017 0 Komentarzy

Siatkarze Energi Net Ostrołęka w najbliższy weekend wezmą udział w turnieju z okazji 65-lecia Avii Świdnik. Rywalami biało-czerwonych w weekendowych zmaganiach będą trzy zespoły drugoligowe.

Turniej z okazji 65-lecia Avii Świdnik odbędzie się na terenie znanym ostrołęckim kibicom, bowiem z Avią Świdnik naszym siatkarzom niejednokrotnie przyszło się zmierzyć podczas pierwszoligowych zmagań. Mało tego, to właśnie przeciwko temu klubowi ekipa ostrołęckiego Netu (wtedy pod nazwą sponsora) rozegrała pierwszy, historyczny mecz w I lidze zakończony wygraną 3:0, w jednym z setów nawet 25:9 po 14-punktowej serii zagrywek Mariusza Kuczko. To już jednak wspomnienie, a dziś obie ekipy walczą o powrót na pierwszoligowe salony.

 
Avia Świdnik obchodzi 65-lecie, a na urodzinach klubu - oprócz gospodarzy - pojawią się także Energa Net Ostrołęka, KKS Kozienice i Karpaty Krosno. Najbardziej znany ostrołęckim siatkarzom jest ostatni z tych zespołów, bowiem mierzyli się oni z nim w turnieju finałowym II ligi poprzedniego sezonu. Spotkanie zakończyło się wygraną Ostrołęki 3:2.
 
Harmonogram gier Energi Net Ostrołęka w Świdniku przedstawia się następująco:
  • sobota, 13.00: vs Karpaty Krosno;
  • sobota, 18.30: vs Avia Świdnik;
  • niedziela, 10.00: vs KKS Kozienice;

Wyniki turnieju znajdziesz oczywiście w serwisie sportowym portalu eOstroleka.pl. Zapraszamy do odwiedzania.

Chcesz być na bieżąco z wynikami i informacjami sportowymi? Polub nas na Facebooku:

SPORTowa Ostrołęka | Wypromuj również swoją stronę

Czytaj również:

Komentarze


Brak Waszych opinii do tego artykułu.


Brak możliwości komentowania artykułu po trzech dniach od daty publikacji.