Korona zmierzy się z Drukarzem Warszawa

Piłka nożna 15 września 2017 0 Komentarzy

Już jutro na stadionie przy ul. Witosa kolejne spotkanie rozegra ostrołęcka Korona. Żółto-niebiescy zmierzą się z Drukarzem Warszawa, zajmującym obecnie trzecie miejsce w tabeli.

Drukarz Warszawa bardzo dobrze rozpoczął sezon, odnosząc trzy zwycięstwa w pięciu spotkaniach. Piłkarze ze stolicy pokonali Mławiankę Mława 4:0, Błękitnych Raciąż 2:1, MKS Przasnysz 3:0, a także ulegli Mazurowi Gostynin 0:1 i zremisowali 2:2 z Huraganem Wołomin. Z relacji meczowych wynika, że Drukarz to zespół grający wysokim pressingiem, ale Korona również nie raz zaskakiwała w ten sposób rywali, szczególnie w początkowych minutach meczu. Dlatego pierwsze minuty pojedynku będą niezwykle ważne - który zespół "złamie" rywala, ten może mieć ułatwione zadanie.

Korona przystąpi do meczu po remisie 2:2 z Huraganem Wołomin, choć był to remis dość pechowy, bo bramka wyrównująca dla Wołomina padła w ostatniej minucie meczu. Ostrołęczanie w pięciu spotkaniach osiągnęli niemal taki sam bilans jak ekipa z Warszawy, różnica jedynie jest w bilansie bramkowym: Drukarz strzelił jednego gola więcej.

Mecz Korona Ostrołęka - Drukarz Warszawa rozegrany zostanie 16 września o godz. 16.00 na stadionie przy ul. Witosa w Ostrołęce. Wstęp wolny.