Energa Net kontra Metro. Terminy meczów play-off w Ostrołęce

Siatkówka 31 marca 2018 0 Komentarzy

Poznaliśmy terminy meczów pierwszej rundy play-off pomiędzy Energą Net Ostrołęka a Metrem Warszawa. W Ostrołęce obejrzymy minimum jedno spotkanie tych drużyn.7 kwietnia hala im. Arkadiusza Gołasia jest zajęta na występ artystyczny, wystąpi w niej Kabaret Moralnego Niepokoju. W związku z tym mecz należało rozegrać kiedy indziej, a Energa Net musi mieć zapewnione dwa terminy - na wypadek, gdyby Metro zwyciężyło w spotkaniu rewanżowym i trzeba by było rozgrywać mecz numer trzy.

W związku z tym podjęto decyzję, że drugi mecz rywalizacji Energa Net Ostrołęka - Metro Warszawa rozegrany zostanie w piątek 6 kwietnia o godz. 18.00 w hali im. Arkadiusza Gołasia. W przypadku braku rozstrzygnięcia, trzeci mecz rozegrany zostanie w niedzielę 8 kwietnia o godz. 17.00, również w ostrołęckiej hali.

Przypomnijmy, w pierwszym meczu tej pary play-off, rozgrywanym w Warszawie, Energa Net wygrał z Metrem 3:0 - pisaliśmy o tym w naszym serwisie. Już teraz zapraszamy na piątkowy rewanż, wstęp oczywiście bezpłatny.

Chcesz być na bieżąco z wynikami i informacjami sportowymi? Polub nas na Facebooku:

SPORTowa Ostrołęka | Wypromuj również swoją stronę

Czytaj również:

Komentarze


Brak Waszych opinii do tego artykułu.


Brak możliwości komentowania artykułu po trzech dniach od daty publikacji.