Energa Omis rozpoczyna grę w Pucharze Polski

Siatkówka 20 października 2015 Komentarzy

Siatkarze Energi Omis Ostrołęka już jutro rozegrają kolejne spotkanie przed własną publicznością. Tym razem ostrołęczanie przystąpią do rywalizacji w Pucharze Polski. Ich pierwszym przeciwnikiem będzie SMS PZPS Spała.Kibice naszej drużyny z pewnością chcieliby powtórki scenariusza sprzed kilku lat, kiedy to biało-czerwoni awansowali do szóstej rundy, w której zmierzyli się z Delectą Bydgoszcz przy wsparciu 1300 fanów w hali im. Arkadiusza Gołasia. Aby powtórzyć ten wyczyn trzeba jednak wygrać kilka spotkań, w pierwszym z nich los przydzielił ostrołęckiej drużynie mocnego ligowego rywala.

Uczniowie Szkoły Mistrzostwa Sportowego ze Spały pokazali niejednokrotnie, że potrafią rywalizować z dużo bardziej doświadczonymi rywalami. Z kolei nasi siatkarze są zdeterminowani by pokazać się z jak najlepszej strony po trzech ligowych porażkach. Zapowiada się więc ciekawe widowisko, na które zapraszamy już w środę 21 października o godzinie 18.00 do hali im. Arkadiusza Gołasia. Bilety w cenie 5 zł (ulgowy) i 12 zł (normalny) dostępne będą w hali od godziny 16.30.

Jeżeli nasi siatkarze pokonają SMS Spała to w kolejnej rundzie zmierzą się ze zwycięzcą spotkania SMS II Spała - KPS Siedlce.

Pary 1/16 finału Pucharu Polski siatkarzy:

UKS Hutnik Kraków - KPS Kęty
KS Espadon Szczecin - APP Krispol Września
KS Camper Wyszków - MKS Ślepsk Suwałki
SMS II Spała - KPS Siedlce
Energa Omis Ostrołęka - SMS I Spała
SMS III Spała - Aluron Virtu Warta Zawiercie
Stal Nysa - TS Victoria PWSZ Wałbrzych
GKS Katowice - AGH Kraków

Chcesz być na bieżąco z wynikami i informacjami sportowymi? Polub nas na Facebooku:

SPORTowa Ostrołęka | Wypromuj również swoją stronę

Czytaj również:
Artykuł archiwalny, brak możliwożci komentowania.