zdjecie 8733
zdjecie 8733

eOstrołęka patronem medialnym Ostrołęckiej Akademii Piłki Nożnej

Piłka nożna 09 października 2017 0 Komentarzy

Portal eOstrołęka od dziś sprawuje patronat medialny nad Ostrołęcką Akademią Piłki Nożnej. To klub, który od wielu lat spełnia dziecięce marzenia o ciekawej piłkarskiej przygodzie. Warto przyjrzeć się działalności APN-u.

Patronat medialny eOstrołęki to projekt stworzony przez naszą redakcję. Do współpracy zapraszamy kluby, które chcą popularyzować swoją działalność na rzecz sportu dorosłych, młodzieży i dzieci. Korzyści ze współpracy są obopólne - nasz serwis sportowy będzie stale zasilany przez sprawdzone informacje prosto z klubowego źródła, na co z pewnością narzekać nie będą nasi czytelnicy, a z kolei kluby będą miały możliwość promowania nie tylko swojej działalności, ale także klubowych stron internetowych, kanałów social media.

Pierwszym partnerem naszego portalu został klub MZKS Narew 1962 Ostrołęka, a w ślad za nim poszedł kolejny przedstawiciel piłki nożnej z naszego miasta - Ostrołęcka Akademia Piłki Nożnej. Klub zarządzany obecnie przez prezesa Marcina Romana powstał w 2010 roku. Obecnie trenuje w nim ponad 350 zawodników z roczników 2003-2012. Co ważne, klub szkoli nawet pięciolatków, które od najmłodszych lat mogą zapoznawać się ze sportową rywalizacją. Nad formą młodych piłkarzy oraz - przede wszystkim - nad ich rozwojem czuwa wykwalifikowana kadra piętnastu trenerów.

Drużyny APN Ostrołęka wiele razy stawały na podium prestiżowych turniejów, występują także w najwyższych ligach na Mazowszu (przykład: rocznik 2003 - I liga mazowiecka, rocznik 2004 - Ekstraliga). Najbardziej uzdolnieni wychowankowie APN-u zrobili także krok ku wielkiej karierze, przenosząc się do znanych klubów, np. do Jagiellonii Białystok i Polonii Warszawa. Klub jest także w ścisłej współpracy z Legią Warszawa oraz MZKS Narew 1962 Ostrołęka.

- W APN stawiamy na dobrą organizację, przemyślane obciążenia treningowe, stopniowy rozwój – najpierw zapoznanie z piłką nożną, potem zbieranie doświadczenia poprzez udział w turniejach, wreszcie gra w lidze i zwyciężanie w turniejach ogólnopolskich. Jest jedna piłka, a wiele marzeń. Chcemy pomóc dzieciom spełnić te marzenia - przyznają trenerzy Ostrołęckiej Akademii Piłki Nożnej.

Więcej informacji z obozu APN znajdziecie na oficjalnej stronie internetowej klubu - tutaj oraz na klubowym profilu na Facebooku - tutaj.

Chcesz być na bieżąco z wynikami i informacjami sportowymi? Polub nas na Facebooku:

SPORTowa Ostrołęka | Wypromuj również swoją stronę

Czytaj również: