zdjecie 3243

eOstrołęka patronem medialnym Sekcji Pływania Narwi Ostrołęka

Pływanie 08 stycznia 2018 0 Komentarzy

Serwis sportowy eOstroleka.pl został patronem medialnym Sekcji Pływania Narwi Ostrołęka. Jesteśmy niezwykle zadowoleni z tego, że możemy współpracować z tak utalentowanymi reprezentantami naszego miasta.

Serwis sportowy eOstroleka.pl został patronem medialnym Sekcji Pływania Narwi Ostrołęka. Jesteśmy niezwykle zadowoleni z tego, że możemy współpracować z tak utalentowanymi reprezentantami naszego miasta.

Sióstr Wikieł w naszym regionie przedstawiać nie trzeba - Manuela, Angelika i Żaklina dostarczały nam wielokrotnie pozytywnych informacji, z medalami najważniejszych krajowych imprez włącznie. Ostatnie wyniki również mówią same za siebie: Angelika Wikieł na grudniowych Mistrzostwach Polski w Łodzi zdobyła trzy medale w kategorii młodzieżowej - dwa srebrne i brązowy. W sekcji pływania Narwi pływają Angelika i Żaklina, z kolei ich starsza siostra Manuela została trenerem i prezesem sekcji. Ten świetny rodzinny team nawiązuje oczywiście do tradycji ostrołęckiej Narwi i jest wspierany przez kibiców, także tych bardziej interesujących się piłką nożną.

Przed Angeliką i Żakliną Wikieł kolejne wyzwania. W 2018 roku ponownie wezmą one udział w Mistrzostwach Polski i liczą na poprawienie wyników z ubiegłego roku. Jakie cele sobie stawiają i jak wyglądała ich dotychczasowa przygoda z pływaniem - o tym przeczytacie w lokalnych mediach już w najbliższych dniach. O sukcesach na grudniowych mistrzostwach przeczytasz oczywiście w naszym serwisie.

Zapraszamy do odwiedzania i polubienia strony Sekcji Pływania Narwi Ostrołęka na Facebooku, jak również do odwiedzania naszego serwisu, w którym znajdziecie informacje dotyczące tej sekcji.

Ciekawostką jest, iż nasz patronat medialny rozszerza się także na inne dyscypliny niż piłka nożna - wcześniej ogłaszaliśmy współpracę z piłkarskimi ekipami Narwi Ostrołęka i APN Ostrołęka, teraz wkraczamy w inne dyscypliny, a być może to jeszcze nie koniec. Informacje o projekcie patronatów medialnych znajdują się tutaj.

Chcesz być na bieżąco z wynikami i informacjami sportowymi? Polub nas na Facebooku:

SPORTowa Ostrołęka | Wypromuj również swoją stronę

Czytaj również: