zdjecie 3243

Gala Kolarska i podsumowanie sezonu 2016 [WIDEO, ZDJĘCIA]

Kolarstwo 28 stycznia 2017 2 Komentarze

Gala Kolarska organizowana przez KK 24h staje się już powoli tradycją. Miłośnicy dwóch kółek oraz osoby wspierające kolarstwo spotkali się w Ostrołęce by podsumować sezon 2016.

Gala Kolarska organizowana przez KK 24h staje się już powoli tradycją. Miłośnicy dwóch kółek oraz osoby wspierające kolarstwo spotkali się w Ostrołęce by podsumować sezon 2016.

Lista sukcesów Klubu Kolarskiego 24h w 2016 roku jest dość długa, zaprezentowanie wszystkich zajęło organizatorom sporo czasu, ale to świadczy tylko o wysokim poziomie reprezentowanym przez regionalnych kolarzy. Prezes Marek Karczewski podziękował wszystkim zgromadzonym za współpracę w 2016 roku i zapewnił, że postara się, by 2017 nie odbiegał pod względem sukcesów od poprzedniego.

Jak co roku, władze Klubu Kolarskiego 24h wręczyły dyplomy i upominki osobom najbardziej zasłużonym w działalności na rzecz ostrołęckiego kolarstwa. Nagrody odebrali zawodnicy, członkowie klubu, przedstawiciele sponsorów czy dziennikarze.

Na liście nagrodzonych znaleźli się m.in. Bartosz Jechanowski, Marta Gawek, Mateusz Lendzioszek, Marcel Gawek, Maria Gawek, Aleksandra Kowalska, Paweł Niedbała, Mariusz Rynkiewicz, Michał Gawek, Stanisław Gołębiewski, Jarosław Szczepanek, Marek Owczarski, Karolina i Grzegorz Lendzioszek, Andrzej Żubrowski, Dariusz Nowak, Dariusz Aleksandrowicz, Zdzisław Gadomski, Stanisław Godzina, Jerzy Grabowski, Robert Juchniewicz, Janusz Kotowski, Wioletta i Stanisław Kryszpin, Jerzy Ksepka, Stanisław Kubeł, Wojciech Nosek, Andrzej Oleszczak, Stefan Prusik, Krzysztof Szewczyk, Rafał Urban, Ewa Bartosik, Witold Białobrzeski, Jerzy Dąbrowski, Jacek Dmochowski, Andrej Gumkowski, Jarosław Jakubiak, Wojciech Jarząbek, Stanisław Juchniewicz, Wiesław Kamiński, Stefan Karczewski, Marek Kulczyk, Józef Liberacki, Ewelina Niegowska, Ewa i Paweł Parzychowscy, Waldemar Pędzich, Katarzyna Rynkiewicz, Danuta Sikorska, Krzysztof Zajkowski, Małgorzata i Bogdan Zalewscy, Marek Żebrowski, Arkadiusz Dobkowski, Michał Kowalczyk, Anna Siudak, Edyta Graczyk, Małgorzata Karczewska, Hanna Makowiecka, Lucyna Markiewicz, Wiesław Modzelewski, Elżbieta Podeszwa, Norbert Siemiątkowski, Zbigniew Zajkowski. Dyplom honorowego członka klubu odebrał Paweł Niewiadomski.  

Upominek od swoich podopiecznych otrzymał także prezes Marek Karczewski. Co to było? Zobaczcie na naszym wideo.Władzom klubu dziękujemy za zaproszenie na galę i życzymy samych sukcesów w obecnym sezonie.

Chcesz być na bieżąco z wynikami i informacjami sportowymi? Polub nas na Facebooku:

SPORTowa Ostrołęka | Wypromuj również swoją stronę

Zdjęcia do artykułu:
Zobacz więcej zdjęć ...
Czytaj również:

Komentarze

...
10:07, 29 stycznia 2017

Marek Karczewski

Jeśli chodzi o mój ranking kolarskich imprez zorganizowanych w 2016r. to najbardziej jestem zadowolony z czasówki w Rzekuniu. Wspaniale, że tak dużo ludzi przyjechało - to bardzo motywuje do dalszej pracy. Zawodnicy przyjeżdżający z drugiego końca Polski chwalą naszą organizację ? to bardzo cieszy. Wiem, że są obszary gdzie nie wszystko wychodzi jak należy ale staram się słuchać uczestników i poprawiać co można tak aby zawodnicy byli jeszcze bardziej usatysfakcjonowani. Bardzo miłe akcenty np: "maszyna losująca" od Ewa Paweł Parzychowscy była wspaniałym zaskoczeniem, że mamy tak fajnych przyjaciół. Wszystkie filmy realizowane przez to kolarskie małżeństwo to znakomita wizytówka imprez przez nas organizowanych pod nazwą Kurpie MTB. Zaproszenia dobrych zawodników i polecanie naszych wyścigów Klub Kolarski 24h przez Kazimierz Niewiarowski z Przasnysza też sprawia wielką radość, bo pokazuje, że praca, którą wkładamy w organizację nie idzie na marne.
Chcę wyróżnić trzech najbardziej zasłużonych w pracę na rzecz klubu członków: Paweł Niedbała, Mariusz Rynkiewicz i Michał Gawek. To ludzie, którzy pomagają bezinteresownie i pilnują mnie jednocześnie abym czegoś nie spartolił :) Choć prawdę mówiąc takim prawdziwym ?stróżem? tego co wolno a czego nie lub co wypada jest bezapelacyjnie Pijący_mleko, który zarazem jako nasz klubowy fotograf i redaktor daje kibicom relacje fotograficzne w postaci tysięcy zdjęć. Pijący_mleko jest także kronikarzem historii ostrołęckiego kolarstwa, które zaczęliśmy gromadzić właśnie w roku ubiegłym. Mamy już małą kolekcję historycznych zdjęć z wyścigów kolarskich w latach 60-tych, 70-tych i 80-tych XX wieku. Do oglądania odsyłam na naszą stronę KK24h.pl.

Praca klubowiczów i zaangażowanie w kolarstwo Paweł Niedbała jest kolejnym czynnikiem, który nie pozwala się poddawać w dotychczasowych i przyszłych działaniach. Pawła WSC (Wiejski Szosowy Czwartek) - tak Pawła, bo On to wymyślił i doprowadził do realizacji, okazał się, sukcesem sezonu 2016 na szosie. Łącznie ok. 50 osób ścigało się na szosie a niepokonanym sprinterem okazał się Bartosz Jechanowski, - pozostali uczestnicy WSC Kacper Szabłowski, Arkadiusz Jechanowski, Michał Gawek, Michal Niegowski, Marta Gawek, Krzysztof Serafiński, Wiesław Podeszwa, Maciek Karwowski, Zenon Malinowski, Jarosław Makowiecki, Rafał Urban, Sławomir Niciński, Sławek Niedźwiedzki, Tomek Jarkowski, Marcin Kalinowski, Jarek Kobyliński, Darek Aleksandrowicz, Michał Ciecierski, Andrzej Kowalczyk i wielu innych ścigali się na swoich wypucowanych "szosówkach" po szosach gminy Lelis za co chcemy podziękować Panu Staroście ostrołęckiemu Stanisław Kubeł, i Wójtowi Lelisa Stefan Prusik, którzy przychylnie spojrzeli na dziwaków pędzących na rowerach nie wiadomo po co. Ludzie zwani Iron Men`ami i chyba Iron Women`kami, których w Ostrołęce jest już spora grupa z ogromnym zaskoczeniem ale również wielką satysfakcją wypowiadają się o nauce jazdy w peletonie kolarskim podczas WSC. Najszybsze trzy okrążenia sezonu 2016 - łącznie 57km kolarze pokonali ze średnią prędkością 41km/h. Mamy nadzieję, że w nadchodzącym sezonie 2017 będzie to kolejne wyzwanie dla kolarskiego szosowego peletonu na naszym WSC. Rozwijając temat WSC mieliśmy także sympatyczną sytuację, o której pisały sporo lokalne media - przyniosło nam to dużo głosów sympatii i zmotywowało jeszcze nie zdecydowanych rowerzystów do przyłączenia się,do tej inicjatywy ? dziękujemy.

Praca Pawła Niedbały nie kończy się na WSC ale ogrom roboty przy "Dąbrówce" na wyścigu Kurpie MTB jest również zauważalny. Przede wszystkim nie słyszeliśmy od startujących zawodników żadnych głosów, że: "kije dziobią w oczy" lub "walą po kasku" albo "trasa była nie posprzątana" choć często zdarzało się pokonywać singel tracki na naszych trasach a porównując inne cykle gdzie zupełnie Organizator nie dba o takie szczegóły tym bardziej jesteśmy z tej pracy dumni. Po kilku latach organizacji imprez (od 2008r.) cenię bardzo taką pomoc, bo uwierzcie, że jednostka "tzw. Organizator" występuje w wielu publikacjach prasowych i internetowych jako jedna osoba ale za tą osobą jest wielu wspaniałych przyjaciół, którzy bezinteresownie chcą pomóc uczynić imprezy jeszcze lepszymi - może już o tym pisałem?

Jeśli można jeszcze zabrać trochę czasu to kolejna grupa, która bezapelacyjnie zasługuje na wielkie podziękowania to WOLONTARIUSZE ! Długo trzeba byłoby wymieniać ich nazwiska choć w 2016r zorganizowaliśmy tylko 5 imprez to liczebność tych osób może sięgać 20-stu ! Mam nadzieję, że wybaczycie mi, że Was nie wymieniam a wiecie o kim chcę przypomnieć. Dziękuję serdecznie za Wasze serce do kolarstwa.

SPONSORZY Biuro Podróży "Gabriella-Travel", JBB w Łysych, Piekarnia Kurpiowska Serafin, Wies-Mar, Alu-Expert, Cuba Libre, Ergo Hestia, Best-Office spółka jawna, Darex, IzBud, Agro-Metal, Inter-Bud-Pol, XtremeSport, oraz samorządy: Powiat ostrołęcki, gmina Olszewo-Borki, gmina Rzekuń, gmina Łyse, gmina Lelis, Miasto Ostrołęka, Nadleśnictwo Ostrołęka, Nadleśnictwo Myszyniec dołożyli do rozwoju kolarstwa w Ostrołęce swą duszę i niemałe pieniądze ważne do realizacji naszych celów statutowych. Przepraszam, że na tej liście nie ma wszystkich lecz lista jest również spora a sponsorzy z sezonu 2016 są po raz kolejny najlepszymi przyjaciółmi kolarzy. Strażacy z Dobrołęki, Olszewa-Borek, Łysych, Dąbrówki znakomicie zabezpieczali nasze imprezy za co gorąco dziękujemy.
Kolarze to dobrzy ludzie i warto w nich inwestować.

Media lokalne będące naszym pośrednikiem przekazu do czytelnika/kibica zasługują również na podziękowania, bo co wiedziałby zwykły Piotr Kowalski gdyby nie eOstroleka, SPORTowa Ostrołęka, Moja-Ostrołęka, Rozmaitości Ostrołęckie, Radio Oko, Tygodnik ostrołęcki i startujący ze sportową mocą portal Info-Ostroleka.pl. Pod tymi nazwami kryją się konkretni ludzie: Arkadiusz Dobkowski, Michał Kowalczyk, Anna Siudak i Klaudia Baczewska ? dziękuję, że chcecie poprawiać w publikacjach moje bazgroły :)

Dziękuję serdecznie Zarządowi Klubu Kolarskiego 24h za zaangażowanie w minionym sezonie: Michał Gawek, Krzysztof Modzelewki i Elżbieta Podeszwa.

Gratuluję wszystkim zawodnikom osiągniętych wyników sportowych w sezonie 2016 - kolarskich i biegowych!

W sezonie 2017 postaramy się zdobyć najwyższe laury..., na jakie będzie nas stać.
Obiecuję, że będziemy się starać !
Składam podziękowania wszystkim za kolejny dobry sezon 2016!
?............................................ ................
Dziękuję serdecznie członkom Klubu Kolarskiego 24h, za wymarzony prezent kolarski, który otrzymałem podczas uroczystej Gali Kolarskiej 27.01.2017 w ?kolarskim? Pensjonacie Wioletta Państwa Wioletty i Stanisława Kryszpin. Jesteście wspaniali !

Marek Karczewski


...
15:03, 30 stycznia 2017

KOJOT

obejrzałem do końca- buty  Serwis eOstroleka.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.


Brak możliwości komentowania artykułu po trzech dniach od daty publikacji.