Gladiatorzy z medalami Pucharu Polski w MMA

Sporty walki 27 stycznia 2014 Komentarzy

W miniony weekend w Sochaczewie odbyła się 52. edycja Pucharu Polski Amatorskiej Ligi MMA. Ostrołęccy Gladiatorzy wzięli w niej udział w trzyosobowym składzie i przywieźli dwa medale – złoty i srebrny.

W kategorii wagowej 83 kilogramy debiutował Adam Guzowski, który pokonał wszystkich swoich przeciwników i stanął na najwyższym podium, a startujący w kategorii do 70 kg junior Daniel Chrzanowski (niedawny zwycięzca walki MMA na Gali UFO 6 w Ostrołęce) musiał w finale uznać wyższość reprezentanta klubu z Bochni i zadowolić się srebrem Pucharu Polski. Trzeci z debiutujących Gladiatorów, Sebastian Bednarczyk, przegrał swoją pierwszą walkę i odpadł z turnieju.

Kolejny start Gladiatorów to zawody w BJJ już w lutym i w marcu.