zdjecie 762

Grała okręgówka. Jest zmiana lidera! [ZDJĘCIA]

Piłka nożna 04 kwietnia 2015 Komentarzy

W Wielki Piątek i Wielką Sobotę rozegrana została 19. kolejka rozgrywek ligi okręgowej ciechanowsko-ostrołęckiej. Doszło podczas niej do zmiany lidera - miejsce Korony Ostrołęka zajęła ekipa KS CK Troszyn, która pokonała na wyjeździe Tęczę Ojrzeń. Cenny punkt zdobyła również Rzekunianka Rzekuń.

W Wielki Piątek i Wielką Sobotę rozegrana została 19. kolejka rozgrywek ligi okręgowej ciechanowsko-ostrołęckiej. Doszło podczas niej do zmiany lidera - miejsce Korony Ostrołęka zajęła ekipa KS CK Troszyn, która pokonała na wyjeździe Tęczę Ojrzeń. Cenny punkt zdobyła również Rzekunianka Rzekuń.

Korona Ostrołęka pojechała do Nowego Miasta, by zmierzyć się z Soną i z problemami kadrowymi. W wyniku nieporozumień nie zagrało kilku graczy niebiesko-żółtych. Gospodarze wykorzystali ten fakt i wygrali 5:1, choć wynik meczu otworzył Paweł Dzbeński.

Zupełnie inne nastroje panują w ekipie KS CK Troszyn, która pewnie zwyciężyła w spotkaniu z Tęczą Ojrzeń 3:0. Troszynianie są rewelacją rundy wiosennej w "okręgówce" i pokazują, że po wycofaniu się Grzegorza Kulikowskiego ze sponsorowania klubu potrafią nadal walczyć o wysokie lokaty, a być może nawet o awans do IV ligi. Obecnie prowadzą w tabeli z przewagą dwóch punktów nad Koroną. Fantastyczne zwycięstwo zanotowali również gracze Tęczy Łyse, którzy rozgromili Iskrę Krasne aż 8:0 po bramkach Marka Kaliszewskiego (dwie), Łukasza Tercjaka, Piotra Magdaleńskiego (dwie) oraz Marka Cichego (trzy)!

Blisko wygranej była Rzekunianka Rzekuń. Podopieczni Pawła Sendrowskiego prowadzili 2:0 z Orzycem Chorzele i wydawało się, że niesieni dopingiem wiernej grupy kibiców, utrzymają prowadzenie do końca. Niestety, po kontrataku goście zdobyli bramkę kontaktową, choć chwilę wcześniej wydawało się że faulowany był zawodnik gospodarzy. Orzyc poszedł za ciosem i zdobył wyrównanie, co oznaczało podział punktów. Bramki dla Rzekunia: Łukasz Sakowski, Arkadiusz Zięba. Zapraszamy do galerii, gdzie zamieściliśmy zdjęcia z meczu Rzekunianka - Orzyc!

Komplet wyników 19. kolejki ligi okręgowej ciechanowsko-ostrołęckiej:

Wkra Sochocin  4-2 Boruta Kuczbork
Wieczfnianka Wieczfnia Kościelna  1-0 Mazowsze Jednorożec
Wkra Bieżuń 5-1 Makowianka Maków Mazowiecki
Sona Nowe Miasto 5-1 Korona Ostrołęka
Tęcza Łyse 8-0 Iskra Krasne
Tęcza Ojrzeń 0-3 KS CK Troszyn
Pełta Karniewo 3-2 Żbik Nasielsk
Rzekunianka Rzekuń 2-2 Orzyc Chorzele

Tabela ligi okręgowej ciechanowsko-ostrołęckiej:

1. KS CK Troszyn - 44 pkt
2. Korona Ostrołęka - 42 pkt
3. Sona Nowe Miasto - 41 pkt
4. Wkra Bieżuń - 40 pkt
5. Wkra Sochocin - 34 pkt
6. Żbik Nasielsk - 34 pkt
7. Tęcza Łyse - 34 pkt
8. Wieczfnianka Wieczfnia Kościelna - 27 pkt
9. Iskra Krasne - 26 pkt
10. Tęcza Ojrzeń - 23 pkt
11. Makowianka Maków Mazowiecki - 20 pkt
12. Pełta Karniewo - 17 pkt
13. Boruta Kuczbork - 17 pkt
14. Orzyc Chorzele - 12 pkt
15. Mazowsze Jednorożec - 12 pkt
16. Rzekunianka Rzekuń - 8 pkt

Chcesz być na bieżąco z wynikami i informacjami sportowymi? Polub nas na Facebooku:

SPORTowa Ostrołęka | Wypromuj również swoją stronę

Zdjęcia do artykułu:
Zobacz więcej zdjęć ...
Czytaj również:
Artykuł archiwalny, brak możliwożci komentowania.