Grzegorz Łomacz najlepszy w meczu Plus Ligi

Siatkówka 19 lutego 2014 Komentarzy

Ostrołęczanin Grzegorz Łomacz zaliczył kapitalny występ w meczu AZS Politechnika Warszawska - Lotos Trefl Gdańsk. Spotkanie odbyło się 19 lutego w Warszawie a kapitan zespołu gości poprowadził swój zespół do zwycięstwa i otrzymał statuetkę MVP.

Pierwsze dwa sety zakończyły się zwycięstwem gospodarzy, podrażnionych ostatnią wysoką porażką ze Skrą Bełchatów. Gdańszczanie nie zamierzali jednak składać broni i w kolejnych partiach udowodnili, że nie należy ich skreślać. Podopieczni Radosława Panasa wygrali kolejne trzy sety, przy dużym udziale pochodzącego z Ostrołęki Grzegorza Łomacza.

Występ ostrołęczanina został doceniony przez komisarza zawodów - Łomacz otrzymał statuetkę MVP spotkania. Jest to jego druga tego typu nagroda w obecnym sezonie Plus Ligi.

AZS Politechnika Warszawska - LOTOS Trefl Gdańsk 2:3 (25:23, 25:19, 23:25, 22:25, 13:15)