zdjecie 8073

Halowy turniej w Ostrołęce dla Rzekunianki (zdjęcia)

Piłka nożna 03 grudnia 2017 5 Komentarzy

Rzekunianka Rzekuń wygrała halowy turniej piłki nożnej seniorów organizowany przez Koronę Ostrołęka. W finale drużyna z powiatu ostrołęckiego pokonała ŁKS Łomża. Na miejscu trzecim znalazł się inny reprezentant naszego powiatu  - KS CK Troszyn.

Rzekunianka Rzekuń wygrała halowy turniej piłki nożnej seniorów organizowany przez Koronę Ostrołęka. W finale drużyna z powiatu ostrołęckiego pokonała ŁKS Łomża. Na miejscu trzecim znalazł się inny reprezentant naszego powiatu  - KS CK Troszyn.

Do rywalizacji przystąpiło dziewięć drużyn podzielonych na dwie grupy. W grupie A zwyciężyła ekipa Samorządu Ostrołęki z 10 punktami, wyprzedzając ŁKS Łomża i OTS Korona Ostrołęka żółci. Z kolei grupę B zwyciężył KS CK Troszyn - 7 punktów, przed Rzekunianką Rzekuń - 6 pkt i OTS Koroną niebiescy.

W półfinałach Samorządowcy przegrali 1:3 z Rzekunianką Rzekuń, a KS CK Troszyn uległ ŁKS Łomża 0:4. W końcu zaczęły się mecze o miejsca. W spotkaniu o 7. miejsce Tatusiowie pokonali Futsal Team 4:2, w meczu o 5. miejsce Korona Ostrołęka niebiescy pokonali swoich kolegów z klubu oznaczonych kolorem żółtym 7:4. Na najniższym stopniu podium stanął KS CK Troszyn, który w meczu o 3. miejsce pokonał Samorządowców 4:1. Z kolei w finale rzutem na taśmę wygrała Rzekunianka Rzekuń, pokonując ŁKS Łomża 2:1 po golu na kilkanaście sekund przed końcem.Królem strzelców został Mateusz Mocarski z ŁKS Łomża - 10 bramek, najlepszym bramkarzem został reprezentant Samorządowców Witold Bojnicki, a najlepszym zawodnikiem turnieju Kamil Dzwonkowski z KS CK Troszyn. Przeprowadzono także loterię fantową, z której dochód przeznaczony został na rehabilitację kontuzjowanych graczy ostrołęckiej Korony.

Chcesz być na bieżąco z wynikami i informacjami sportowymi? Polub nas na Facebooku:

SPORTowa Ostrołęka | Wypromuj również swoją stronę

Zdjęcia do artykułu:
Zobacz więcej zdjęć ...
Czytaj również:

Komentarze

...
22:58, 03 grudnia 2017

Gość

Prezes kocur schudnij a pozamiatasz za rok. Mimo to brawa za wspaniała organizacje i zabawę. Samorzadowcy takim składem to słabo. Tatusiowie czarny koń zawodow. Brawo


...
11:43, 04 grudnia 2017

Gość

A co korona tak słabo  


...
13:25, 04 grudnia 2017

Korona miała nie dopuścić

Ff


...
15:56, 04 grudnia 2017

kibic

Obie  Korony  slabo to mało powiedziane tylko nie piszcie ze to zabawa itp


...
18:11, 04 grudnia 2017

krytyk filmowy

założenie napewno mieli - bez kontuzji
drugie wygrać co sie da
brak trenera ewidentnie odpuścili i nie potrafili odnalezc się na hali
lecz szacunek za miejsce w lidze i tak im oddajeSerwis eOstroleka.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.


Brak możliwości komentowania artykułu po trzech dniach od daty publikacji.