zdjecie 3243

Kowalkowski odejdzie z Korony Ostrołęka? "Idealna 9tka pod UK"

Piłka nożna 02 grudnia 2017 11 Komentarzy

Napastnik Korony Ostrołęka Paweł Kowalkowski może przenieść się do ligi angielskiej, a jego nowym zespołem może być Victoria Londyn - tak poinformował manager klubu z Wysp Brytyjskich. Uzyskaliśmy informację w tej sprawie również z ostrołęckiego klubu.

Napastnik Korony Ostrołęka Paweł Kowalkowski może przenieść się do ligi angielskiej, a jego nowym zespołem może być Victoria Londyn - tak poinformował manager klubu z Wysp Brytyjskich. Uzyskaliśmy informację w tej sprawie również z ostrołęckiego klubu.

Jak poinformował na Twitterze manager Polonii Londyn Emil Kot, do Victorii Londyn może przenieść się jeden z napastników Korony Ostrołęka. - Zapowiada się kolejne ciekawe wzmocnienie Victorii Londyn. Do UK wyjeżdża dobrze znany na Mazowszu Paweł Kowalkowski. Idealna 9tka pod UK - informuje Kot. Pod wpisem trwa także dyskusja o obecnym statusie Kowalkowskiego w ostrołęckim klubie. Pojawiają się zapytania czy to na pewno ten zawodnik, który w ostatnim czasie strzelił 5 bramek i zaliczył 4 asysty w barwach klubu znad Narwi. - Ten sam. Emigruje za pracą. Dla mnie świetna wiadomość, dla Korony nie za bardzo - odpowiada manager londyńskiego klubu.

Victoria Londyn to zespół zajmujący obecnie siódme miejsce w tabeli Middlesex County Division One, czyli ósmego poziomu ligowego na Wyspach Brytyjskich. To także mistrzowie Middlesex County Division Two z sezonu 2016/17. Klub zrzesza głównie Polaków, ma również polskiego managera.

Krótki komunikat udało nam się także uzyskać z ostrołęckiej Korony: - Klub OTS Korona jest bardzo szczęśliwy, że przez pół roku udało nam się przygotować zawodnika do występów w lidze angielskiej - powiedział prezes Artur Laskowski. Wszystko wskazuje więc na to, że Kowalkowskiego wiosną w ostrołęckiej Koronie możemy nie zobaczyć. Jakie jeszcze zmiany zajdą w regionalnych zespołach? O tym będziemy informować na bieżąco w naszym serwisie.

Chcesz być na bieżąco z wynikami i informacjami sportowymi? Polub nas na Facebooku:

SPORTowa Ostrołęka | Wypromuj również swoją stronę

Czytaj również:

Komentarze

...
15:38, 02 grudnia 2017

Optymista

Przez pół roku udało nam się przygotować zawodnika  do wystepów w lidze angielskiej. Koń by sie uśmial.  Ups przepraszam raczej byk by sie uśmiał


...
15:39, 02 grudnia 2017

Gość

Laskowski, Najglupszy komentarz roku...


...
15:42, 02 grudnia 2017

Gość

Jaki prezes  taki komentarz. Co to za liga który poziom


...
15:44, 02 grudnia 2017

rene

Szkoda Pawła, pierwszy raz w życiu widziałem tak silnego napadziora. Przepycha się jak tur, znakomicie sie zastawia a jak kropnie na bramkę to bramkarze mają pełne gacie. Bramka z Drukarzem to stadiony świata. Apeluję do komentatorów o merytoryczne komentarze  


...
15:48, 02 grudnia 2017

Optymista

Ciekawe czy prezes odda dokumenty zawodnika ?? Lubi przytrzymać.  Bez tego ani rusz z O-ki. No chyba ze chodzi o Lądek  Zdrój  


...
15:52, 02 grudnia 2017

Kibic

Już hieny zaczęły komentować, zazdrośniki  


...
16:00, 02 grudnia 2017

Optymista

Najlepiej niech wprowadzą cenzurę jak przy okazji komentarzy do turnieju Harabasza.  


...
16:08, 02 grudnia 2017

Gość

Jak się nie umie komentować merytorycznie tylko jak ostatnia świnia to popieram wyłączanie komentarzy, do pierwszego procesu tak pewnie będzie a ktoś musi być pierwszy


...
16:49, 02 grudnia 2017

Gość

łubudubu łubudubu niech nam żyje prezes naszego klubu. Barany jeden z drugim ktoś was inteligentnie zakręcił i w dupę sobie wcisnął. !!!! Czytam i nie wiem odchodzi zostaje zostaje odchodzi? Powtarzam barany. Barany barany.  


...
18:52, 02 grudnia 2017

Gość

Powiem szczerze byłaby to duża strata


...
01:42, 03 grudnia 2017

K.K

Może zacznę od tego ze Bardzo znam Pawła Kowalkowskiego praktycznie od Dziecka i nie chce spekulować ale trenowałem i zawsze w nim krążyły  duże możliwości.  Był bardzo pracowitym zawodnikiem na Treningu. Wręcz można powiedzieć ze To była jego odskocznia od wszystkiego co przeżył. Za każdym razem Cieszył się gra to był dla niego Piłkarski Fun ! Nie potrafił przegrywać zawsze starał się być najlepszy  napewno rozumiał wszystkich zawodników z ktorymi  grywał grał.  Jako człowiek był Bardzo zagubiony widać ze wszystko przeżywał sam starał się to ukrywać i udawać ze wszystko jest Wporzadku.  Na ogół bardzo zdolny sportowo każda dyscyplina miał lekkość do sportu.   Pawłowi życzę wszystkiego dobrego sukcesów sportowych to co przeżyłeś wielki szacunek Nigdy sie nie zmieniał zawsze bądź Tym skromnym Facetem ! Przedewszystkim zdrowia Bo tego potrzebujesz !  Zawsze bądź sobą ! Pozdrawiam K.K !Serwis eOstroleka.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.


Brak możliwości komentowania artykułu po trzech dniach od daty publikacji.