Hat-trick Pędzicha dał zwycięstwo Rzekuniance

Piłka nożna 13 czerwca 2016 Komentarzy

Rzekunianka Rzekuń była jedynym zespołem z powiatu ostrołęckiego, który odniósł zwycięstwo w 25. kolejce A-Klasy ciechanowsko-ostrołęckiej. Podopieczni Pawła Sendrowskiego wygrali z Mazowszem Jednorożec głównie dzięki kapitalnej postawie Bartosza Pędzicha.

Były napastnik ostrołęckiej Narwi otworzył wynik meczu w 32. minucie. Do przerwy więcej bramek nie padło, lecz w drugiej części gry Pędzich ponownie dał o sobie znać. W 60. minucie po raz drugi pokonał on Pawła Łukasiaka. Goście nie zamierzali się poddawać i w 70. minucie Daniel Skała zdobył bramkę kontaktową. Końcówka należała jednak do Rzekunianki i oczywiście do niezawodnego Bartosza Pędzicha, który w 87. minucie skompletował hat-trick i zapewnił trzy punkty Rzekuniance. To drugi hat-trick tego zawodnika w rundzie wiosennej.

Porażki zanotowały inne ekipy z powiatu ostrołęckiego. Aldo Bartnik Myszyniec uległ GKS Strzegowo 1:3, natomiast Kurpik Kadzidło po wielkim strzelaniu uznał wyższość KS Wąsewo wynikiem 4:3.

Rzekunianka Rzekuń - Mazowsze Jednorożec 3:1 (1:0)
Pędzich 32, 60, 87 - Skała 70

RZEKUNIANKA: Woźniak (80' Tyszka) - Babicz, Kaczyński (65' Białczak), Olbryś, Kowalski, Kuliś, Przywojski, Wierzbowski, Kowalski, Wołejszo (68' Podgajny), Pędzich (88' Dobkowski).