zdjecie 4444

Pędzich show w Rzekuniu! Kurpik i Aldo Bartnik bez punktów

Piłka nożna 03 maja 2016 Komentarzy

Rzekunianka Rzekuń była jedynym zespołem z powiatu ostrołęckiego, jaki w 19. kolejce A-Klasy zdobył komplet punktów. Podopieczni Pawła Sendrowskiego na własnym boisku pokonali KS Wąsewo. Wyjazdowe porażki zanotowały ekipy Kurpika Kadzidło i Aldo Bartnika Myszyniec.

Rzekunianka Rzekuń była jedynym zespołem z powiatu ostrołęckiego, jaki w 19. kolejce A-Klasy zdobył komplet punktów. Podopieczni Pawła Sendrowskiego na własnym boisku pokonali KS Wąsewo. Wyjazdowe porażki zanotowały ekipy Kurpika Kadzidło i Aldo Bartnika Myszyniec.

Bohaterem meczu Rzekunianka - Wąsewo został Bartosz Pędzich. Napastnik, który do Rzekunia trafił z Narwi Ostrołęka, popisał się aż czterema trafieniami między 55. a 78. minutą, dając tym samym zwycięstwo swojej drużynie. Honorowego gola dla KS Wąsewo zdobył w 85. minucie Jakub Podolak. Tym samym Rzekunianka odniosła siódme zwycięstwo w tym sezonie i zbliżyła się do KS Wąsewo na dwa punkty.

Szalony mecz w Słoszewie rozegrał Kurpik Kadzidło. Po dziewięciu minutach podopieczni Arkadiusza Chmielewskiego prowadzili już 2:0 po golach Konrada Mamińskiego i Artura Abramczyka. Po pół godzinie gry było już jednak 2:2 - bramki dla Gladiatora strzelili Artur Żelasko i Mariusz Krzemiński. Na przerwę z prowadzeniem schodził Kurpik, bowiem w 40. minucie swojego drugiego gola strzelił Abramczyk. Kurpik utrzymał prowadzenie do 67. minuty - bramkę na 3:3 strzelił Robert Rutkowski. Trzy minuty później kadzidlańscy piłkarze ponownie wyszli na prowadzenie za sprawą Mateusza Mamajka. Wydawało się, że Kurpik dowiezie zwycięstwo do końca meczu, lecz gole Mateusza Gocejny w 87. minucie oraz Sebastiana Lewandowskiego tuż przed końcem pozbawiły punktów piłkarzy z powiatu ostrołęckiego.

W trzynastoosobowym składzie na mecz do Glinojecka pojechali gracze Aldo Bartnika Myszyniec. Gospodarze lepiej wytrzymali ten mecz kondycyjnie i wygrali 3:0 po bramkach Sebastiana Czajkowskiego, Szymona Sikorskiego i Daniela Banaszewskiego.

Wyniki 19. kolejki A-Klasy ciechanowsko-ostrołęckiej:

GUKS Krasnosielc 1-3 GKS Strzegowo
Jutrzenka Unieck 0-4 Orzeł Sypniewo
Rzekunianka Rzekuń 4-1 KS Wąsewo
Kryształ Glinojeck 3-0 Aldo Bartnik Myszyniec
Gladiator Słoszewo 5-4 Kurpik Kadzidło
Mazowsze Jednorożec 3-1 Korona Karolinowo
Gryf Kownaty Żędowe 0-3 Orzyc Chorzele

Tabela:

1. Orzyc Chorzele 44
2. Mazowsze Jednorożec 41
3. GKS Strzegowo 40
4. Kryształ Glinojeck 39
5. Orzeł Sypniewo 28
6. Gryf Kownaty Żędowe 28
7. Kurpik Kadzidło 26
8. Jutrzenka Unieck 25
9. KS Wąsewo 25
10. Rzekunianka Rzekuń 23
11. Korona Karolinowo 20
12. Aldo Bartnik Myszyniec 16
13. GUKS Krasnosielc 16
14. Gladiator Słoszewo 14

Chcesz być na bieżąco z wynikami i informacjami sportowymi? Polub nas na Facebooku:

SPORTowa Ostrołęka | Wypromuj również swoją stronę

Czytaj również:
Artykuł archiwalny, brak możliwożci komentowania.