II liga: AZS UW lepszy od Trójki Ostrołęka [WIDEO]

Piłka ręczna 21 marca 2017 0 Komentarzy

Piłkarze ręczni Trójki Ostrołęka nie mają w tym sezonie szczęścia do meczów wyjazdowych. W rozegranym awansem meczu 25. kolejki II ligi z AZS UW Warszawa przegrali 25:37. Tym samym w dziesiątym meczu wyjazdowym ponieśli ósmą porażkę.

Pierwotnie spotkanie miało się odbyć w maju, jednak Trójka w ubiegły weekend miała wolny termin i zdecydowano się rozegrać to spotkanie szybciej, by wcześniej zakończyć sezon. Wicelider z Warszawy na własnym parkiecie nie pozostawił wątpliwości co do swoich dużych aspiracji. Miejscowi byli wyraźnie lepsi, choć do przerwy Trójka starała się nadążać za rywalem i przegrywała tylko czterema golami. Przewaga urosła po przerwie - AZS UW punktował raz po raz i zakończył mecz z dwunastoma bramkami przewagi nad ostrołęczanami. Wynik końcowy to 37:25 dla AZS UW.

Bilans Trójki po 18 ligowych meczach to 6 zwycięstw, 1 remis i 11 porażek. Kolejny mecz w najbliższą sobotę 25 marca o godz. 17.00 w Ostrołęce - rywalem będzie ostatni w tabeli Bestios Białystok.