II liga kadetek: Nike wygrywa w trzech setach [ZDJĘCIA]

Siatkówka 24 listopada 2013 Komentarzy

Kadetki Nike Ostrołęka pokonały Ósemkę Siedlce 3:0 w kolejnym spotkaniu II ligi mazowieckiej. Podopieczne trenera Dariusza Werpachowskiego w całym spotkaniu prezentowały się bardzo dobrze, udowadniając swoją wyższość nad rywalkami.

Paulina Niedźwiecka, Michalina Liszewska, Aleksandra Piersa, Magdalena Wiszowata, Natalia Ossowska i Aleksandra Mierzejewska - taki skład oddelegował na parkiet trener Dariusz Werpachowski. Ostrołęczanki szybko wyszły na prowadzenie i trener gości poprosił o czas przy stanie 16:11. Na zakończenie seta dwa asy serwisowe zaliczyła Klaudia Jadczak i siatkarki znad Narwi wygrały 25:18.

Scenariusz drugiej partii był podobny, szkoleniowiec Ósemki wezwał do siebie zawodniczki przy stanie 9:4. Nie zmieniło to jednak obrazu gry - nadal wyraźnie lepsze były ostrołęczanki. Ostatecznie tego seta podopieczne trenera Werpachowskiego wygrały do 17.

Trzeci set był najbardziej wyrównany, gdyż do połowy partii gra toczyła się "punkt za punkt". Siatkarki z Ostrołęki odskoczyły dopiero przy stanie 16:14 a po kilku dobrych serwisach Liszewskiej było 21:17. Set zakończył się wygraną Nike 25:19 i cały mecz kadetki ostrołęckiego klubu wygrały 3:0.

Nike Ostrołęka - Ósemka Siedlce 3:0 (25:18, 25:17, 25:19)