II liga: Mnóstwo bramek, zwycięstwo Trójki

Piłka ręczna 25 listopada 2012 Komentarzy

Trójka Ostrołęka pokonała UKS Prus Siedlce w meczu 10. kolejki II ligi piłki ręcznej. Podopieczni Waldemara Salisa, mimo tego, że zagrali osłabieni brakiem kilku podstawowych zawodników, pokonali niżej notowany zespół gości. Było to trzecie zwycięstwo w dziewiątym meczu ostrołęckiej drużyny.

Trójka wreszcie wygrała (fot. eOstroleka)

Ostrołęczanie od początku meczu stworzyli sobie przewagę. Do przerwy prowadzili różnicą siedmiu goli i wydawało się, że pewnie wygrają to spotkanie. W drugiej połowie do głosu doszli jednak goście, którzy postanowili maksymalnie zmobilizować się i zawalczyć o pierwsze punkty w tegorocznym sezonie.

Trójka potrafiła jednak obronić wywalczoną wcześniej przewagę i wygrała spotkanie 35:30. O tym jak widowiskowe było to spotkanie niech świadczy liczba bramek zdobyta przez obie ekipy.

Trójka Ostrołęka - UKS Prus Siedlce 35:30 (18:11)