II liga piłki ręcznej. Trójka zabrała trzy punkty do Ostrołęki

Piłka ręczna 13 marca 2022 0 Komentarzy

W 16. kolejce II ligi piłkarze ręczni Trójki Ostrołęka wygrali na wyjeździe z SPR Nowe Piekuty 29:25.

Trójka bardzo dobrze rozpoczęła niedzielny mecz. W ósmej minucie po trafieniu Murawskiego było 4:1 dla ostrołęczan. Choć gospodarze zdołali wyrównań już cztery minuty później (5:5), to jednak później minimalna przewaga utrzymywała się po stronie zawodników prowadzonych przez trenera Rafała Niećko.

Niedługo przed przerwą gospodarze wyszli na prowadzenie 13:12, ale bramka Kamila Ludwiczaka pozwoliła ustalić wynik pierwszej połowy na 13:13.

W drugiej połowie to ostrołęczanie przechylili szalę zwycięstwa na swoją korzyść. Do stanu 15:15 było "po równo", ale później Trójka wypracowała kilkubramkową przewagę, której nie oddała już do końca, wygrywając 29:25.

Trójka zagrała w składzie (obok nazwiska liczba bramek): Szurnicki, Obidziński 1, Kraszewski 3, Świerżewski, Turski, Ludwiczak 8, Wysocki, Dmowski, Piskowski 1, Gąska, Pachucki 5, Murawski 1, Skowroński, Niećko 3, Majkowski 1, Tobolski 6.