II liga. Trójka bez wygranej w Pabianicach (wideo)

Piłka ręczna 11 kwietnia 2018 0 Komentarzy

Trójka Ostrołęka przegrała z Pabiksem Pabianice w meczu 15. kolejki II ligi piłki ręcznej.  Kibice obejrzeli 70 bramek, ale bardziej zadowoleni mogli być fani gospodarzy, którzy wygrali 40:30.

Od samego początku gospodarze przejęli inicjatywę i w 12. minucie prowadzili już 7:4. Bezpieczną przewagę szczypiorniści z Pabianic utrzymali do przerwy. Do szatni zespoły zeszły przy stanie 18:14. Drugą połowę meczu Trójka rozpoczęła od bramki Tomasza Wiśniewskiego, lecz to Pabiks notował takie fragmenty meczu, które pozwalały mu budować przewagę. Między 36. a 37. minutą meczu gospodarze rzucili trzy bramki z rzędu, podobnie było między 45. a 46. minutą. Stało się jasne, że Trójka tego meczu nie wygra.

Piłkarze Trójki mają na swoim koncie 7 zwycięstw i 9 porażek. Kolejnym rywalem ostrołęczan będzie ROKiS Radzymin. Mecz zostanie rozegrany w sobotę 14 kwietnia o godz. 17.00 w hali przy ul. Blachnickiego w Ostrołęce.

Pabiks Pabianice - Trójka Ostrołęka 40:30 (18:14)

Trójka: Dworak, Wiśniewski 4, P. Obidziński 2, Lesiński, Kosiński 6, E. Obidziński 1, Kośnik, Zieliński 3, Świerżewski 1, Niećko 8, Kowalczyk 3, Gąska, Gawkowski 1, Wojdyna.