II liga: Trójka Ostrołęka skuteczniejsza od Włókniarza (zdjęcia)

Piłka ręczna 17 grudnia 2017 0 Komentarzy

Trójka Ostrołęka udanie zakończyła pierwszą rundę rozgrywek II ligi. Zawodnicy prowadzeni przez trenera Radosława Żebrowskiego przed własną publicznością pokonali Włókniarza Konstantynów Łódzki.

Pierwsza połowa spotkania pokazała, że będzie to ciekawy pojedynek. Oba zespoły rzucały bramkę za bramką i te 30 minut zakończyło się wynikiem 15:14 dla Trójki. W drugiej połowie gospodarze zagrali jeszcze lepiej, co przełożyło się na powiększanie przewagi. Ostatecznie Trójka zwyciężyła 33:28 i odniosła swoje piąte zwycięstwo w lidze.

Bilans ostrołęckiej Trójki w pierwszej rundzie II ligi to 5 zwycięstw, 4 porażki, 15 punktów i bilans bramkowy 237:247.

UMKS Trójka Ostrołęka - Włókniarz Konstantynów Łódzki 33:28 (15:14)

Trójka: Kozłowski, Kamionowski 1, T. Wiśniewski 1, Dmowski 6, Wojdyna 0, Kuliś 4, Kosiński 5, E. Obidziński 4, Kośnik 0, Zieliński 0, Świerźewski 0, Niećko 5, P. Obidziński 4, Kolanowski 0, Kraszewski 1, Gawkowski 2.