II liga: Trójka pokonana w Płocku

Piłka ręczna 19 stycznia 2014 Komentarzy

Szczypiorniści Trójki Ostrołęka jedynie w pierwszej połowie meczu prowadzili wyrównaną walkę z Orlen Wisłą II Płock. Podopieczni Radosława Żebrowskiego wystąpili w mocno osłabionym składzie i wysoko przegrali z wyżej notowanym rywalem.

Gospodarze przez cały mecz kontrolowali przebieg boiskowych wydarzeń, lecz w pierwszej połowie szczypiorniści Trójki dotrzymywali im kroku za sprawą świetnej gry w obronie. Ostatecznie pierwsza część gry zakonczyła się przy prowadzeniu Orlenu Wisły 11:8.

Niestety, na drugą połowę więcej sił zachowali gospodarze i pewnie wygrali tę część gry 19:6 a cały mecz aż 30:14. Tym razem nie udało się odnieść zwycięstwa, lecz kolejna okazja przed zawodnikami Trójki już za tydzień podczas wyjazdowego meczu z Warszawianką Warszawa.

Orlen Wisła II Płock - Trójka Ostrołęka 30:14 (11:8)