III Gala Kolarska: Pasjonaci dwóch kółek podsumowali sezon [ZDJĘCIA]

Inne 09 stycznia 2016 Komentarzy

W sobotę 9 stycznia w sali bankietowej "Wioletta" w Ostrołęce odbyła się III Gala Kolarska organizowana przez Klub Kolarski 24h. Prezes klubu Marek Karczewski po raz kolejny mógł zaprezentować największe sukcesy zawodników ostrołęckiego zespołu.Klub Kolarski 24h Ostrołęka powstał 1 lutego 2013 roku. Fani jazdy na rowerze postanowili zjednoczyć się i od tamtej pory biorą udział w imprezach sportowych pod wspólnym szyldem. Warto dodać, że KK 24h to nie tylko kolarstwo, ale i bieganie - członkowie klubu biorą udział w biegach krótko i długodystansowych, w tym maratonach. Członkowie klubu zostali nagrodzeni pamiątkowymi dyplomami i statuetkami, pojawił się także tort z motywem klubowym oraz szampan, którym wzniesiono toast za pomyślność w nowym sezonie.

W sezonie 2015 KK 24h Ostrołęka zorganizował cztery duże imprezy sportowe: LeŚny BieG w Czarnowcu (marzec), Kurpie MTB w Przystani (czerwiec), jazda indywidualna na czas w Rzekuniu (sierpień) oraz Kurpie MTB w Lelisie (wrzesień). Oprócz tego, klub podjął inicjatywy rajdów rowerowych z Ostrołęki do Kamianki w kwietniu i z Ostrołęki do Laskowca w październiku. Dodatkowo, w listopadzie zorganizowano leśny spacer w Lelisie. Jak widać, nasz zespół prowadzi ścisłą współpracę z niejedną gminą powiatu ostrołęckiego.

Prezes Marek Karczewski przedstawił także plan imprez sportowych organizowanych przez klub w 2016 roku. W marcu odbędzie się III LeŚny BieG w Czarnowcu lub Przystani. W czerwcu i wrześniu odbędą się wyścigi kolarskie z cyklu Kurpie MTB - w Przystani oraz w Dąbrówce. Z kolei 15 sierpnia to data wyścigu kolarskiego na czas - tradycyjnie już po trasach gminy Rzekuń.

W podsumowaniu sezonu 2015 wzięli udział m.in. wójt gminy Rzekuń Stanisław Godzina, przewodniczący Rady Miasta Ostrołęki Jerzy Grabowski oraz dyrektor Miejskiego Zarządu Obiektów Sportowo-Turystycznych i Infrastruktury Technicznej Robert Juchniewicz. Zapraszamy do galerii zdjęć z gali.

Chcesz być na bieżąco z wynikami i informacjami sportowymi? Polub nas na Facebooku:

SPORTowa Ostrołęka | Wypromuj również swoją stronę

Zdjęcia do artykułu:
Zobacz więcej zdjęć ...
Czytaj również:

Artykuł archiwalny, brak możliwożci komentowania.