III liga: Przemysław Olesiński pomógł ograć Warmię

Piłka nożna 29 marca 2015 Komentarzy

ŁKS Łomża pokonał Warmię Grajewo 3:1 w meczu 22. kolejki III ligi podlasko-warmińsko-mazurskiej. Jedną z bramek dla łomżyńskiego zespołu zdobył wychowanek Korony Ostrołęka Przemysław Olesiński.

Mecz, który rozegrany został na stadionie w Łomży, rozpoczął się od prowadzenia miejscowych za sprawą gola Krystiana Pomorskiego. Jeszcze przed przerwą status quo przywrócił Paweł Sypytkowski. Na kolejne gole łomżyńscy kibice musieli poczekać do drugiej połowy. Chwilę po wznowieniu gry prowadzenie ŁKS-owi przywrócił Daniel Kacprzyk, a w 61. minucie wynik meczu ustalił wychowanek ostrołęckiej Korony Przemysław Olesiński. Był to dla niego drugi gol w obecnym sezonie rozgrywek trzecioligowych.

ŁKS Łomża po 22 kolejkach zajmuje 11. miejsce w tabeli. Ich dorobek to 26 punktów.