III liga: Siatkarki Nike rozbiły Spartę Warszawa

Siatkówka 27 stycznia 2014 Komentarzy

Siatkarki Nike Ostrołęka pokonały Spartę II Warszawa 3:0 w kolejnym meczu rozgrywek III ligi mazowieckiej. Podopieczne Tomasza Pakieły, wręcz zdeklasowały rywalki, wygrywając ostatniego seta różnicą szesnastu punktów.

Wyrównana gra toczyła się jedynie w pierwszym secie, w którym ostrołęczanki wygrały 25:22. Dwa kolejne sety były już tylko formalnością, siatkarki Nike prezentowały świetną formę i zwyciężyły do 16 i 9. Szczególnie ostatni set był kapitalny w wykonaniu ostrołęczanek, którym wychodziło praktycznie każde zagranie.

Kolejne spotkanie seniorki Nike Ostrołęka rozegrają 1 lutego o godzinie 12.00 w sali ZSZ nr 1 w Ostrołęce. Rywalkami ostrołęckich zawodniczek będzie GLKS Nadarzyn.

Nike Ostrołęka - Sparta II Warszawa 3:0 (25:22, 25:16, 25:9)