III liga: Volley bez taryfy ulgowej dla Powsinka Wilanów

Siatkówka 08 marca 2016 Komentarzy

SPS Volley Ostrołęka pokonał UKS Powsinek Wilanów 3:1 w spotkaniu 16. kolejki III ligi mazowieckiej. Siatkarze znad Narwi zaprezentowali się z bardzo dobrej strony i sprawili niespodziankę, zgarniając trzy punkty w starciu z wyżej notowanym rywalem.

Ekipa przyjezdna została zaskoczona w pierwszych dwóch setach, ostrołęccy siatkarze od początku meczu prowadzili z Powsinkiem wyrównaną grę, akcentując swoją przewagę w końcówkach. Sprawiło to, że po dwóch partiach goście stanęli pod ścianą i aby wrócić do gry musieli zaryzykować i postawić wszystko na jedną kartę.

Tak też się stało i za sprawą silnej zagrywki w trzecim secie lepsi okazali się goście. Najbardziej emocjonująca była czwarta odsłona, doszło w niej do gry na przewagi. Lepiej wypadli w niej siatkarze Volleya, wygrywając 27:25 i w całym meczu 3:1. Podopieczni Karola Zubrzyckiego utrzymali ósme miejsce w tabeli.

SPS Volley Ostrołęka – UKS Powsinek Wilanów 3:1 (25:22, 25:20, 15:25, 27:25)