IV liga: Bohater Majkowski, Troszyn wciąż liderem (zdjęcia)

Piłka nożna 01 września 2021 3 Komentarze

KS CK Troszyn kontynuuje doskonałą passę w IV lidze mazowieckiej. Podopieczni Michała Złotkowskiego w środę 1 września wygrali piąty mecz z rzędu - tym razem 4:1 z Marcovią Marki. Bohaterem meczu był Kamil Majkowski, który strzelił hat-tricka. Drugiego w tym sezonie!

Na prowadzenie swojej drużyny kibice KS CK Troszyn nie musieli długo czekać. W 8. minucie meczu fatalnie zachował się bramkarz Marcovii, który źle przyjął piłkę po podaniu od własnego obrońcy, a wykorzystał to Kacper Matusiak, który przejął futbolówkę i z najbliższej odległości umieścił ją w siatce.

W 21. minucie na 2:0 podwyższył Kamil Majkowski. Zaczęło się od przechwytu piłki na połowie Marcovii, dokładne podanie do wychodzącego Wierzbowskiego, ten zagrywa do Majkowskiego, który wykańcza akcję strzałem. Ponownie zabrakło zdecydowania golkiperowi przyjezdnych.

W 27. minucie goście złapali kontakt. Pięknego gola bezpośrednio z rzutu wolnego zdobył Dawid Duda. Bramka była ozdobą tego meczu i trzeba przyznać, że był to perfekcyjnie wykonany stały fragment gry. W 33. minucie Troszyn podwyższył na 3:1. Prostopadłe podanie, Majkowski wyprzedza obrońcę Marcovii i pewnym strzałem pod poprzeczkę sprawia, że kibice gospodarzy znów mogli się cieszyć.

Majkowski skompletował w tym meczu hat-tricka: w 81. minucie trafił do siatki z rzutu karnego, ustalając wynik spotkania na 4:1.

KS CK Troszyn-Marcovia Marki 4:1 (3:1)