IV liga: Kolejna porażka Korony HiD

Piłka nożna 18 maja 2014 Komentarzy

Korona HiD Ostrołęka przegrała z KS Łomianki 2:6 w wyjazdowym meczu 28. kolejki IV ligi mazowieckiej. Dwa gole dla niebiesko-żółtych strzelił najlepszy zawodnik Korony w tym sezonie, Michał Nosek.

Korona HiD objęła prowadzenie w 18. minucie za sprawą bramki Michała Noska. Gospodarze zdołali wyrównać jeszcze przed przerwą i na półmetku rywalizacji było 1:1. W drugiej odsłonie wyraźnie lepsi byli piłkarze z Łomianek, którzy zaaplikowali ostrołęczanom pięć bramek i wygrali 6:2, mimo tego, że po raz drugi na prowadzenie wyszła Korona - ponownie po golu Noska.

Kolejny mecz Korona HiD rozegra już 25 maja na stadionie przy ul. Witosa w Ostrołęce. Rywalem będzie Wkra Żuromin a początek meczu zaplanowano na godzinę 15.00.

KS Łomianki - Korona HiD Ostrołęka 6:2 (1:1)
bramki dla Korony: M. Nosek 2