IV liga: Korona HiD przegrała z Mławianką [ZDJĘCIA]

Piłka nożna 16 marca 2014 Komentarzy

Korona HiD Ostrołęka przegrała z Mławianką Mława 0:2 w meczu 19. kolejki IV ligi mazowieckiej. Obie bramki dla gości strzelił Artur Gawęda.

Pierwsze trafienie zawodnicy Mławianki zanotowali w 30. minucie, druga bramka padła dziesięć minut po przerwie. Piłkarze z Mławy zrewanżowali się więc Koronie HiD za punkt, który niebiesko-żółci "urwali" rywalom na ich terenie w rundzie jesiennej. Wtedy padł remis 1:1, tym razem o dwa gole lepsi byli przyjezdni.

Porażka oznacza, że Korona HiD nadal znajduje się na spadkowym, czternastym miejscu z dorobkiem 21 punktów. Podopieczni Tomasza Słowika i Mariusza Szymczyka w dziewiętnastu meczach zanotowali sześć zwycięstw, trzy remisy i dziesięć porażek.

Za tydzień Korona zmierzy się na wyjeździe z Mazurem Gostynin, którego jesienią pokonała 2:1.

Korona HiD Ostrołęka - Mławianka Mława 0:2 (0:1)