IV liga: Korona HiD słabsza od gospodarzy w Przasnyszu

Piłka nożna 21 kwietnia 2014 Komentarzy

Na tylko jedną bramkę stać było Koronę HiD Ostrołęka w meczu 24. kolejki IV ligi mazowieckiej. Rywal - MKS Przasnysz - zaaplikował ostrołęczanom trzy gole i pewnie zwyciężył przed własną publicznością. Trwa niemoc niebiesko-żółtych.

Korona HiD przeżywa trudne chwile (fot. archiwum eOstroleka.pl)

Miłe złego początki - tak można określić pierwszy kwadrans sobotniego spotkania. To właśnie w 15. minucie meczu Michał Borkowski wyprowadził Koronę na prowadzenie. Wydawało się, że niebiesko-żółci przejmą inicjatywę, lecz już pięć minut później gospodarze wyrównali. Do przerwy utrzymał się wynik 1:1. Druga połowa rozstrzygnęła jednak mecz na korzyść MKS-u.

Trafienie na 2:1 dla MKS padło w 60. minucie. Korona próbowała atakować, tak by wyrównać stan meczu, ale zamiast tego straciła trzecią bramkę w 86. minucie. MKS Przasnysz wygrał 3:1, pogłębiając jeszcze kryzys Korony HiD. Ostrołęcki zespół znajduje się na szesnastym miejscu w tabeli i być może najbliższe mecze będą już ostatnią szansą na podjęcie walki o utrzymanie się na piątym poziomie rozgrywkowym.

MKS Przasnysz - Korona HiD Ostrołęka 3:1 (1:1)
bramka dla Korony: M. Borkowski