IV liga: Korona HiD uległa Amatorowi z Maszewa

Piłka nożna 14 czerwca 2014 Komentarzy

Korona HiD Ostrołęka przegrała z Amatorem Maszewo 1:3 w meczu 33. kolejki IV ligi mazowieckiej. Podopieczni Tomasza Słowika ulegli niżej notowanemu rywalowi na stadionie przy ul. Witosa w Ostrołęce.

Do przerwy dość niespodziewanie przyjezdni prowadzili 0:1 po bramce w 33. minucie. W drugiej połowie gospodarze rzucili się do odrabiania strat i sztuka ta udała im się na dwadzieścia minut przed końcem spotkania. Szczęśliwym strzelcem bramki był Karol Kamionowski. Radość nie trwała jednak długo, gdyż goście wyszli na prowadzenie już dwie minuty później. Korona została pogrążona na minutę przed końcem meczu, goście ustalili wynik spotkania na 1:3.

Korona HiD Ostrołęka w przyszłym sezonie wystąpi w lidze okręgowej.

Korona HiD Ostrołęka - Amator Maszewo 1:3 [0:1]
bramka dla Korony: K. Kamionowski