IV liga: Korona HiD uległa Mazurowi Gostynin

Piłka nożna 22 marca 2014 Komentarzy

Mazur Gostynin pokonał Koronę HiD Ostrołęka 2:1 w meczu 20. kolejki IV ligi mazowieckiej. Sytuacja ostrołęckich piłkarzy mocno się komplikuje. Wydaje się, że czekają ich ciężkie boje o utrzymanie czwartoligowego bytu.

Michał Nosek (w żółtej koszulce)

Gospodarze objęli prowadzenie po upływie dwudziestu minut. Korona HiD wyrównała dwanaście minut później za sprawą Michała Noska - jeden z najskuteczniejszych snajperów IV ligi skutecznie wykonał rzut karny. Gwizdek na przerwę zastał piłkarzy przy wyniku 1:1, kibice spodziewali się więc dużo emocji w drugiej części gry.

W niej lepszy okazał się Mazur, który strzelił bramkę w 60. minucie, wychodząc na prowadzenie 2:1. Jak się później okazało, było to jedyne trafienie drugich czterdziestu pięciu minut. Korona HiD zanotowała więc  drugą porażkę w rundzie wiosennej i jedenastą w całym sezonie.

Niebiesko-żółci znajdują się na czternastym miejscu w tabeli z dorobkiem 21 punktów.

Mazur Gostynin - Korona HiD Ostrołęka 2:1 (1:1)
bramka dla Korony: M. Nosek