IV liga: Korona HiD zaskakuje. Kolejne zwycięstwo

Piłka nożna 07 czerwca 2014 Komentarzy

Korona HiD Ostrołęka pokonała MKS Ciechanów 2:1 w wyjazdowym meczu 32. kolejki IV ligi mazowieckiej. Podopieczni Tomasza Słowika zaskoczyli kibiców, wygrywając kolejne spotkanie.

Sebastian Szczechowiak to pewny punkt Korony HiD (fot. eOstroleka.pl)

Los niebiesko-żółtych jest przesądzony - gracze z Ostrołęki zagrają w przyszłym sezonie w lidze okręgowej. Nie oznacza to jednak, że Korona poddaje się bez walki w ostatnich spotkaniach - młodzi piłkarze walczą ambitnie i urywają punkty wyżej notowanym rywalom. Tym razem ofiarą dobrej formy niebiesko-żółtych padł zespół z Ciechanowa.

Gospodarze objęli prowadzenie w 19. minucie, lecz już dziesięć minut później na tablicy wyników widniał remis. Wyrównanie przyjezdnym dał Michał Borkowski. W drugiej odsłonie zawodnicy Korony zdołali zadać decydujący cios - jego autorem był Piotr Kamionowski, który na niespełna dwadzieścia minut przed końcem dał zwycięstwo ostrołęckiej ekipie. Korona HiD wygrała 2:1 potwierdzając, że w przyszłym sezonie może w tak młodym składzie zaliczać się do ścisłej czołówki ligi okręgowej.

MKS Ciechanów - Korona HiD Ostrołęka 1:2 (1:1)
bramki dla Korony: M. Borkowski, P. Kamionowski