IV liga: Korona z trzema punktami w Ciechanowie

Piłka nożna 28 października 2017 5 Komentarzy

Korona Ostrołęka pokonała MKS Ciechanów w spotkaniu IV ligi mazowieckiej, gr. północnej. Dla podopiecznych Marcina Truszkowskiego było tu już siódme zwycięstwo w tym sezonie.

Korona objęła prowadzenie w 19. minucie, dośrodkowanie w pole karne próbował przeciąć Paweł Dzbeński, lecz nie trafił w piłkę, następnie futbolówka trafiła do Marcina Kraski, a ten płaskim i precyzyjnym strzałem pokonał bramkarza MKS-u. W 25. minucie było już 2:0, tym razem Paweł Kowalkowski popędził na bramkę i w decydującym momencie wyłożył piłkę Przemysławowi Olesińskiemu. Goście zdołali odpowiedzieć, ale... dopiero w 88. minucie. Gol Sebastiana Tabaki niewiele jednak zmienił. Korona wygrała 2:1.

Żółto-niebiescy mają obecnie bilans 7 zwycięstw, 1 remis i 2 porażki. Daje to 3. miejsce w tabeli. Za tydzień w przedostatniej kolejce rundy jesiennej Korona zagra u siebie z Bugiem Wyszków.