B Klasa: Hat-trick Kobrzyńskiego, Narew wygrywa (zdjęcia)

Piłka nożna 28 października 2017 4 Komentarze

Narew Ostrołęka pokonała GLKS Lelis 5:1 w meczu inaugurującym 10. kolejkę B Klasy ostrołęckiej. Ozdobą meczu była bramka dla gości, ale to gospodarze byli w tym meczu stroną przeważającą.

Niebiesko-czerwoni byli faworytem tego spotkania i już w 2. minucie otworzyli wynik meczu za sprawą Marcina Kobrzyńskiego, który dziś w wyjściowej jedenastce zastąpił Bartosza Pędzicha. Już w 10. minucie było 2:0, tym razem po prostopadłym podaniu Kobrzyński znalazł się przed bramkarzem Lelisa i pokonał go "na raty", podwyższając prowadzenie Narwi. Trzeci gol ostrołęczan w pierwszej połowie to bramka do szatni w wykonaniu Kamila Gontarza, ale wcześniej dość niespodziewanie gola strzelił GLKS. Około 20. minuty Adrian Chilicki zdecydował się na kapitalny strzał z dystansu, a to że piłka wpadła do siatki zaskoczyło nie tylko Igora Kaliszewskiego, ale także zgromadzonych kibiców. Piękna bramka.

Gol dla GLKS był cudownej urody, ale była to tylko bramka honorowa. W drugiej połowie do siatki trafiali już tylko zawodnicy Narwi. W 64. minucie hat-tricka skompletował Kobrzyński, a w 76. minucie Miłosz Mierzejewski ustalił wynik meczu na 5:1. Narwianie wygrali i tym samym umacniają się na drugim miejscu w tabeli B Klasy, mając obecnie taką samą liczbę punktów jak mająca jeden mecz mniej Korona II Ostrołęka.