IV liga. Mecz na szczycie dla Wisły, Korona na 3. miejscu (wideo, zdjęcia)

Piłka nożna 16 czerwca 2018 28 Komentarzy

Korona Ostrołęka przegrała z Wisłą II Płock 2:3 w spotkaniu kończącym rozgrywki IV ligi mazowieckiej (gr.północna) w sezonie 2017/18. Tym samym ostrołęczanie zakończyli rozgrywki na trzecim miejscu. Zwyciężyła drużyna Mazovii Mińsk Mazowiecki.

W pierwszej połowie częściej w posiadaniu piłki byli Wiślacy. Przewaga optyczna nie przekładała się jednak na bramki, a płocczanie popełniali do tego katastrofalne błędy w obronie. Korona potrafiła je wykorzystać. W 15. minucie Marcin Kraska otworzył wynik meczu, a kilka minut później musiał opuścić boisko z powodu kontuzji. Zastąpił go Karol Macioch, który... bramkę strzelił w 43. minucie - także po fatalnym błędzie defensywy Wisły. Do przerwy 2:0 dla Korony.

Podrażniona Wisła ambitnie weszła w drugą część meczu. Płoccy gracze walczyli bowiem o 2. miejsce w tabeli, które mieliby jedynie w przypadku pokonania Korony. Trzęsienie ziemi nastąpiło między 66. a 67. minutą. Gospodarze w łatwy sposób stracili dwie bramki i znów zrobiło się emocjonująco. Wydawało się, że mecz skończy się remisem, ale w ostatniej akcji sędzia podyktował rzut karny za rzekomy faul Andrzeja Łyzińskiego na zawodniku Wisły. Padła bramka na 3:2, która sprawiła, że to Wisła II zajęła 2. miejsce w tabeli, a Korona zakończyła sezon na 3. miejscu.

Elo

Brawo stypa na Witosa tak korona świętuję :)))))))

...
22:03, 16 czerwca 2018

uczestnik

byłem z dzieckiem zachęcony komentarzami o pełnej kulturze braku wulgaryzmów itd nigdy więcej nie pójdę!! "sedzia łobuzie wsadzimy ci ch... w buzie"? czy "gesty" widoczne nawet na tym filmie w artykule. .. naprawde można sie obawiać

Iwo

Brawo Korona.Przed sezonem skazywano was na szybki spadek ale pokazaliście serducho. Na przekur malkontentom i zazdrośnikom z innego klubu. Na awans jeszcze przyjdzie czas . My kibice dziękujemy wam.

...
22:17, 16 czerwca 2018

Nic się nie stało frajery nic się nie stało .  Hahaahhahahah za rok będą derby, za rok będą derby ..  .

...

uczestnik 100% racji, wstyd za tych chuliganów wykrzykujących wulgaryzmy i pokazujących środkowe palce . Mecz fajny , a Koronę trzeba pochwalić . Zagrali super sezon i osiągnęli dobry wynik . W Ostrołęce są nr 1 tylko trzeba porządek z kibicami zrobić ., Tylko kulturalny doping

...
22:20, 16 czerwca 2018

Do Iwo

Na "przekór" to po pierwsze , po drugie ten cyrk korona nie ma kibiców, więc nie ma kto im dziękować a na awans przyjdzie czas ... po równi pochyłej ..

...
22:23, 16 czerwca 2018

Za rok derby??????? Hahaha,  to cię poniosło

...
22:25, 16 czerwca 2018

ktoś dobrze podsumował "s

Bez obrazy. Ale już nie będzie takiej okazji, jak w tym sezonie. Ale to pytania do zarządu , władz miasta, trenera i zawodników, dlaczego nie chciano awansu. Tym bardziej, że była 20 rocznica powstania, wpompowano sporo kasy, atu raptem 3-miejsce?. Za rok to rezerwy Legii i nowy beniaminek z Żuromina będą walczyć o prolongatę do 3 ligi. A z Korony odejdą czołowi zawodnicy, bo tu nic już nie osiągną i  będą średniakami a może jak Bug walczył tylko o utrzymanie.

...
22:27, 16 czerwca 2018

Korona kibiców ma i będzie miala. KORONA

...
22:31, 16 czerwca 2018

Gość, oj było dziś widać . Dzieci na trybunach a ci śpiewają gdzie i komu co wsadza .

...
22:43, 16 czerwca 2018

Za cały sezon wielkie brawa. Za dzisiejszy mecz nie koniecznie. Szkoda, że wygrywając 2:0 mecz przegrywamy 2:3. Nie było gry do ostatniego gwizdka. . Kibiców Korona ma i kulturalnych a w każdym stadzie znajdzie się czarna owca. Do derbów to jeszcze daleko. Kultury to nie mają kibice i gracze 2 ostrołęckiej drużyny. Gratuluję Wam awansu ale tak szybko to się nie dostaniecie tak wysoko.

...
22:47, 16 czerwca 2018

Janusz

Jak to ? Kibice byli ? Skondoni się wzięli ja zawsze chodzę z dziećmi na mecze korony bo wiem że tam nie ma żylety i wulgaryzmów a dzisiaj takie komentarze nie było nas na meczu bo byliśmy z dziećmi na wystawie bydła hodowlanego.

...
22:49, 16 czerwca 2018

kibic N.

Czy pan dyrektor zarządzający obiektem wyciągnie konsekwencje z zachowania '' kibiców ,, ? Podobno po meczu derbowym wzywał działaczy Narwi na dywanik więc oczekujemy tego samego po takiej chamówie jaka została dziś odstawiona .

...
23:18, 16 czerwca 2018

Mzks

Pozytyw jest jeden: za rok Korona Legia II w Ostrołęce i wtedy pokażemy kto ma kibiców

...
04:44, 17 czerwca 2018

Kibice czy pachołki Legii ,marionetki czytaj dalej zdrajcy Ostrołęki bo czy chcecie czy nie Korona to klub z Ostrołęki.

...
04:45, 17 czerwca 2018

Brawo Korona, dzieki za super sezon jako beniaminek.

...
08:10, 17 czerwca 2018

chodzi o darcie gęby ??? Mzks  śmieszny jestesteś

...
09:56, 17 czerwca 2018

A derby Ci nie wystarczyły, jak prawie wszyscy zgromadzeni cieszyli się po bramce Narwi? Jak dobitniej można pokazać komu kibicują mieszkańcy  Ostrołęki?

...
10:07, 17 czerwca 2018

no

Brawo chłopaki. Mieliśmy super sezon. Graliście na 6. Jestem z was dumny. A ten mecz z Wisłą to katastrofa. Sędzia kalosz. Jest taki ślepy że 2 razy nie zauważył spalonego. I Ten przeklęty karny.  Jak by ten sędzia i ten boczny specjalnie to zrobili. Gdyby nie te ich głupie wygłupy, to byśmy byli na 2 miejscu.  A nie na 3. Trener Korony musi do jakieś siedziby sędziowskiej iść. Bo ci sędziowie są jacyś nie normalni, żeby takie błędy nie zauważyć.  Ja z Korony jestem bardzo dumny.  I ja jestem kibicem Korony.  Następny sezon będzie nasz.