IV liga. Mecz na szczycie w Ostrołęce dla Mazovii (zdjęcia, wyniki, tabela)

Piłka nożna 19 maja 2018 17 Komentarzy

Korona Ostrołęka przegrała z Mazovią Mińsk Mazowiecki 1:2 w spotkaniu 26. kolejki IV ligi mazowieckiej grupy północnej. Tym samym zespół z Mińska Mazowieckiego jest nowym liderem rozgrywek.

Pierwsza bramka w sobotnim meczu padła w 41. minucie. Dominik Dzwonkowski dał prowadzenie Koronie, do przerwy żółto-niebiescy byli minimalnie lepsi od zespołu Mazovii. W drugiej części gry nie ustrzegli się jednak błędów przy stałych fragmentach gry. W 49. minucie na 1:1 strzelił Daniel Żurawski, a na 4 minuty przed końcem spotkania zwycięską bramkę dla Mazy strzelił Yeugen Romanov.

Choć kibice obejrzeli dobre widowisko, to jednak siódme z rzędu zwycięstwo zanotowali gracze z Mińska. Ta niezwykła seria pozwoliła im objąć fotel lidera na 4 kolejki przed końcem sezonu. Kolejny mecz Korona Ostrołęka zagra już za tydzień - na wyjeździe z Dolcanem Ząbki.

Korona Ostrołęka - Mazovia Mińsk Maz. 1:2 (1:0)
Bramki: 41. Dzwonkowski - 49. Żurawski, 86. Romanov

Korona: Łyziński - Skorupka, Malinowski, D. Jastrzębski, Dzbeński, K. Jastrzębski, Dzwonkowski, Strzeżysz, Kraska, Olesiński, Staszczuk. Zagrali również: Kowalczyk, Laska, Gąska, Muchin.