zdjecie 3243

MZPN złagodził karę trenera Narwi

Piłka nożna 15 maja 2018 5 Komentarzy

Komisja Dyscyplinarna MZPN zmniejszyła karę dla trenera Narwi Ostrołęka Rafała Koska, nałożoną po derbach Ostrołęki, jakie odbyły się w marcu tego roku.

Komisja Dyscyplinarna MZPN zmniejszyła karę dla trenera Narwi Ostrołęka Rafała Koska, nałożoną po derbach Ostrołęki, jakie odbyły się w marcu tego roku.

Przypomnijmy, trener Kosek otrzymał karę zawieszenia w prawach trenera do końca tego roku. Miało to być efektem słów, rzekomo wypowiedzianych w stronę sędziego meczu Korona II Ostrołęka - Narew Ostrołęka (0:1).

Zarząd Narwi zapewnił trenerowi opiekę prawną, co doprowadziło do złożenia odwołania od zawieszenia. Komisja Odwoławcza MZPN zdecydowała o podtrzymaniu zawieszenia dla trenera Rafała Koska do końca sezonu 2017/18, ale w rundzie jesiennej nowego sezonu trener będzie mógł już prowadzić zespół Narwi, gdyż kolejne cztery miesiące kary zostały zawieszone na okres jednego roku.

Narew Ostrołęka bardzo dobrze spisuje się w tym sezonie B Klasy ostrołęckiej. Niebiesko-czerwoni są liderem rozgrywek i o 6 punktów wyprzedzają lokalnego rywala Koronę II Ostrołęka. Do końca sezonu pozostały trzy kolejki ligowe.

Chcesz być na bieżąco z wynikami i informacjami sportowymi? Polub nas na Facebooku:

SPORTowa Ostrołęka | Wypromuj również swoją stronę

Czytaj również:

Komentarze

...
12:10, 15 maja 2018

Gość

Jednak jest winny tylko mzpn zlagodzil karę a z tą obsługą prawną  to trochę śmieszne mógł sam się bronić .


...
12:18, 15 maja 2018

Gość

Charakteru i tak nie zmieni a w A klasie sprowadzą trenera sędziowie z ciechanowa na ziemię i karę szybko związek odwiesi.


...
12:25, 15 maja 2018

Gość

Jak nie zawiesili krzykaczy z Korony to i Koska nie zawiesza w wyzszych ligach. Niepotrzebne emocje wyszly, bo mecz wygrany byl w dobrym stylu i to z przeciwnikiem bardzo wzmocnionym czwartoligowcami. Teraz walka do konca o awans i zycze trenerowi wiecej spokoju w przyszlym sezonie :-)


...
13:03, 15 maja 2018

Gość

trener sobie nie poradzi w wyzszej lidze nie ma doswiadczenia co pokazal w jantarze a tej ldze wszyscy beda sie na narew napinac


...
14:54, 15 maja 2018

Gość

tu też się napinali, i się tak napięli że pękli :DSerwis eOstroleka.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.


Brak możliwości komentowania artykułu po trzech dniach od daty publikacji.