IV liga: Narew kontynuuje zwycięską passę [ZDJĘCIA]

Piłka nożna 19 kwietnia 2014 Komentarzy

Narew Ostrołęka pokonała Czarnych Węgrów 1:0 w meczu 24. kolejki IV ligi mazowieckiej. Zwycięską bramkę dla podopiecznych Dariusza Narolewskiego strzelił Piotr Kubat.

Piotr Kubat (pierwszy z prawej) dał zwycięstwo ostrołęckiej Narwi [fot. eOstroleka.pl]

Piłkarze obu drużyn nie rozpieścili zgromadzonych kibiców w pierwszej połowie meczu. Sytuacji podbramkowych było jak na lekarstwo i żadna z drużyn nie potrafiła wyjść na prowadzenie. Dopiero w drugiej połowie zawodnicy niebiesko-czerwonych przechylili szalę zwycięstwa na swoją korzyść, zwyciężając z niżej notowanym rywalem. Zadecydowała o tym akcja z 68. minuty meczu - Tomasz Niedźwiecki dograł do Piotra Kubata a ten pokonał golkipera drużyny przyjezdnej.

Zwycięstwo nad Czarnymi to kontynuacja świetnej passy ostrołęckiej drużyny. Była to piąta z rzędu wygrana ostrołęckich piłkarzy - dała im ona awans na siódme miejsce w tabeli. W innym piątkowym meczu 24. kolejki Bzura Chodaków pokonała Amatora Maszewo 3:0. Pozostałe spotkania tej serii gier odbędą się w sobotę.

Narew Ostrołęka - Czarni Węgrów 1:0 (0:0)
bramka dla Narwi: P. Kubat