IV liga: Narew pewnie wygrywa z MKS Ciechanów

Piłka nożna 15 sierpnia 2014 Komentarzy

Narew Ostrołęka pokonała MKS Ciechanów 4:0 w meczu pierwszej kolejki IV ligi mazowieckiej w sezonie 2014/15. Wyjazdowe spotkanie było bardzo udane dla podopiecznych trenera Dariusza Narolewskiego.

Piotr Kubat strzelił bramkę dla ostrołęckiej Narwi (fot. eOstroleka.pl)

Narew objęła prowadzenie w 40. minucie meczu za sprawą nowego napastnika niebiesko-czerwonych Damiana Drężewskiego. Wychowanek Korony Ostrołęka rozpoczął festiwal strzelecki w wykonaniu zawodników Narwi. Kolejne bramki padały w drugiej połowie –  wynik na 2:0 podwyższył Piotr Kubat.

Trzeciego gola na sześć minut przed końcem meczu zdobył Mateusz Sowa. Wtedy stało się jasne, że Narew wywiezie trzy punkty z Ciechanowa, lecz zawodnicy z Ostrołęki nie odpuszczali i zdobyli jeszcze czwartą bramkę. Jej autorem w ostatniej minucie meczu był Daniel Wargulewski. Narew pewnie wygrała 4:0 i zapisała na swoim koncie pierwsze trzy punkty.

Kolejny mecz niebiesko-czerwoni rozegrają w najbliższą środę, 20 sierpnia. Narew w meczu drugiej kolejki IV ligi zmierzy się na wyjeździe z Wisłą II Płock.

MKS Ciechanów – Narew Ostrołęka 0:4 [0:1]
bramki dla Narwi: D. Drężewski, P. Kubat, M. Sowa, D. Wargulewski