IV liga: Osłabiona Narew słabsza od MKS Przasnysz

Piłka nożna 29 maja 2014 Komentarzy

Narew Ostrołęka przegrała z MKS Przasnysz 2:5 w meczu 30. kolejki IV ligi mazowieckiej. Podopieczni Dariusza Narolewskiego przystąpili do meczu osłabieni brakiem kilku podstawowych zawodników, w tym bramkarza Andrzeja Łyzińskiego.

Zastąpił go junior Norbert Dobkowski, który w ciągu pierwszych 35 minut aż trzykrotnie musiał wyciągać piłkę z siatki. Gospodarze rozpoczęli od mocnego uderzenia, lecz Narew zabrała się do odrabiania strat - pierwszą bramkę zdobył Mateusz Pełtak w 42. minucie. Ten sam gracz pięć minut po przerwie ponownie trafił do siatki, strzelając gola kontaktowego. Niestety, później strzelali już tylko gospodarze. Dwie bramki MKS-u ustaliły wynik meczu na 5:2.

Kolejny mecz Narew rozegra już 1 czerwca przed własną publicznością - rywalem będzie Bzura Chodaków.

MKS Przasnysz - Narew Ostrołęka 5:2 (3:1)
bramki dla NARWI: M. Pełtak 2