IV liga. Piąta porażka Korony Ostrołęka

Piłka nożna 05 października 2019 8 Komentarzy

Korona Ostrołęka przegrała z Ząbkovią Ząbki 0:2 w wyjazdowym meczu 9. kolejki grupy północnej IV ligi mazowieckiej.

Mecz nie rozpoczął się udanie dla ostrołęckiego zespołu, bowiem w pierwszej połowie czerwoną kartką ukarany został Artur Trzaska. Mimo osłabienia, żółto-niebiescy dowieźli bezbramkowy remis do przerwy i mogli organizować się przed drugą połową. Niestety, mimo ambitnej walki, to gospodarze strzelili dwie bramki i zwyciężyli 2:0.

Dla Korony Ostrołęka była to piąta ligowa porażka w tym sezonie.

Korona Ostrołęka rozpoczęła ten mecz w składzie: Kowalski - Karczewski, Jastrzębski, Ludwiczak, Borkowski,Grabowski, Trzaska, Zalewski, Tarnowski, Kwaczrewiszwili.