IV liga: Porażka Korony HiD w Węgrowie

Piłka nożna 17 listopada 2013 Komentarzy

Korona HiD Ostrołęka przegrała z Czarnymi Alkor Trade Węgrów 1:3 w meczu 18. kolejki IV ligi mazowieckiej. Podopieczni Tomasza Słowika jako pierwsi zdobyli gola, lecz później przewagę osiągnęli gospodarze, rewanżując się niebiesko-żółtym za porażkę w rundzie jesiennej.

W czwartej minucie gry prowadzenie objęła Korona HiD. Bramkę dla przyjezdnych strzelił Karol Kamionowski. Wydawało się, że Korona zejdzie do szatni z prowadzeniem, lecz w doliczonym czasie gry pierwszej połowy Sebastian Szczechowiak został pokonany i było 1:1.

Drugą część gry doskonale rozpoczęli gospodarze, strzelając bramkę na 2:1 w 48. minucie. Goście ruszyli do ataków, lecz zostali skarceni kontratakiem w 82. minucie - Rafał Komosa strzelił swojego drugiego gola w tym meczu i ustalił wynik spotkania na 3:1.

Po tej porażce Korona HiD spadła na czternaste miejsce w tabeli IV ligi mazowieckiej.

Czarni Alkor Trade Węgrów - Korona HiD Ostrołęka 3:1 (1:1)
gol dla Korony: Karol Kamionowski